• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Nová technológia vo FoE

    Doba: Budúcnosť Výskum: Multiplikátor materiálov Výskum umožní postaviť budovu v hlavnom meste, ktorá bude zvyšovať % šancu na získanie 4-násobku tovarov, vyprodukovaných v usadlosti.
  2. Súťaž Aká bola zatiaľ vaša najobľúbenejšia doba vo FoE?

    Doba kamenná (Nízke náklady na postup dobou)
  3. Súťaž Váš obľúbený hrdina/hrdinka

    Obľúbený hrdina: Groot Obľúbená hláška: "I am Groot."
  4. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    Dobrý deň, pekná súťaž, rád sa pripojím. Posielam obrázok v prílohe. Pekný víkend prajem
  5. Súťaž Nová schopnosť VB

    Zdravím, rád sa zapojím a budem s vami zdieľať svoj nápad pre novú schopnosť VB :) Určitá percentuálna šanca (v závislosti od úrovne VB), získať každé 2 hodiny v meste nezvyčajný incident alebo ojedinelý incident. Incident by mohol byť vyriešený napríklad pomocou jednoduchého vyjednávania. Po...
  6. Súťaž Zimná výzva 3 - Zimné budovy v meste

    Zdravím Vás opäť, tím Forge of Empires! Pripájam sa aj do posledného kola súťaže, moja odpoveď je 30 zimných budov. Ďakujem za skvelú súťaž a prajem Vám do roka 2021 veľa úspechov a pevné zdravie. S pozdravom Dávid
  7. Súťaž Zimná výzva 2 - Budovy

    Zdravím Vás tím Forge of Empires! Opäť sa rád zapojím do súťaže, tu sú moje odpovede: 1 - Zimný vlak - Uholný expres 2 - Star Gazer 3 - Modrá galaxia 4 - Projekt dažďového pralesa 5 - Perníková pekáreň 6 - Kraken Prajem Vám príjemné a pokojné Vianočné sviatky prežité hlavne v zdraví. Dávid
  8. Súťaž Zimná výzva 1 - Rozdiely medzi obrázkami

    Zdravím Vás, tím Forge of Empires! Veľmi rád sa zapojím do Vašej súťaže, všetky rozdiely som našiel a zvýraznil na obrázku v prílohe. Prajem Vám príjemné Vianočné sviatky prežité v pokoji a zdraví. S pozdravom David
Hore