Výsledky vyhľadávania

  1. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    noooo, klobúk dole!!! zapálim len 2 sviečky, vlani sa dali 3!!! GRATULUJEM
  2. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2023

    8,4Q je pre mňa desivé :)
  3. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2023

    ooch, sv.Patrick! strašný typ eventu...:(:(:(
  4. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2022

    SMIEŠNE ako sa FoE vyznamenal bezcenným darčekom
  5. Octavius Augustus

    Nahlásené Zvláštne správanie rebríčka

    Opakovane mi pri nákupe dia dáva hlášku, že chybné údaje karty, pritom iné platby aj výbery kartou mi fungujú
  6. Octavius Augustus

    Nie je chyba Nepripísal sa mi tovar z provincie

    Na mape kontinentu som obsadil provinciu Vody mediánu, kde v troch sektoroch som mal ako odmenu získať fialový drahokam(alebo čo to je, doteraz som to ešte nevidel), ale nikde som tieto predmety nenašiel, herný svet Dinegu, éra Budúcnosť
  7. Octavius Augustus

    Súťaž Čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

    ja, keďže som nováčikom v tejto hre, som sa potešil každému eventu, pretože priniesli množstvo výhier či už v denných alebo veľkých cenách, no a potom aj konečné budovy boli pre mňa prínosom mne osobne chýba trošku viac zmien v odmenách za denné úlohy, teda mohlo by sa tam prestriedať viacero odmien
  8. Octavius Augustus

    Súťaž Prešmyčková súťaž

    1.ALCATRAZ 2.DEALSKY HRAD 3.STAR GAZER 4.ARKTICKY SKLENIK 5.LOTOSOVY CHRAM 6.CASTEL DEL MONTE 7.DIOVA SOCHA 8.SOCHA MATKY GAEA 9.MUZEUM ATLANTIDY
  9. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    už viem
  10. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    to odrátavanie času, keď som klikol na prvú možnú truhlicu znamená čo? a to isté aj po kliknutí na denný výber
  11. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    super!!!! budova je už na mieste;)
  12. Octavius Augustus

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    žiadnu budovu na severe mesta nemám treba nanovo absolvovať tutoriál, či stačil ten na začiatku hrania?
  13. Octavius Augustus

    Súťaž Súťaž o diamanty

    jablko 24x tekvica 14x škorica 13x karamel 10x čokoláda 16x
  14. Octavius Augustus

    Súťaž Súťaž o dublóny

    71 Dinegu
  15. Octavius Augustus

    Súťaž Letná súťaž

    Maharadžov palác- určite je plný otrokýň, ktoré sporo odeté ovievajú vladára
  16. Octavius Augustus

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Presne od 13.januára 2021, som tu teda nováčik, zelené ucho, greenhorn, jestly se nepletu, hi hi(Sam Hawkens)
  17. Octavius Augustus

    Súťaž Valentínska básnička

    Ó, krásna ružolíca Bertuška! Veľmi ti pristane tá červená fertuška. Pohľad tvoj je milý, vábivý, určite nebudem pri tebe lenivý. Nežne budem hladiť tvoju sviežu pokožku, potom po koleno odhalím krásnu bielu nôžku. Zoberiem ťa do hostinca priateľov, predtým ti ale ukážem zbierku motýľov. Vidím...
Hore