• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Trhovy obchodnik - hromadny trade

    Ahojte :) Bolo by fajn keby bola u trhových obchodnikov moznost hromadnej vymeny tovaru. Aktivoval som si trhovych obchodnikov 3:1 a nakoniec som zistil ze tie ponuky musim brat po jednom coz mi pri tom ze potrebujem zamenit 6000 tovarov nepride efektivne ;) Vedel by som si to predstavit tak...
  2. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ten update mal robit nieco take ze mozes zrusit opakovaciu ulohu iba niekolko krat za nejake casove obdobie ak sa nemylim for example 10x za 5 minut len to jaksi spackali
  3. Nedá sa overiť Problém s eventom a hrou

    Hlasilo to vela ludi myslim ze kompenzacia by bola v tomto pripade na mieste
  4. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    Kompromis sa vzdy da najst... Nech napr na VBcky na pokrok v dobach nadalej treba pretvorene tovary ale na cechove boje a expediciu nech sa pouzivaju nepretvorene bezohladu na dobu kedze VBcky vzdy produkuju tovary z doby na pretvaranie.
  5. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    Kebyze ta viac bavi behat nez chodit autom tak budes proti svojej voli chodit autom len preto lebo behanie je nevyhodnejsie ?
  6. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    Odpoved trochu vytrhnuta z kontextu.. akozto menim tovar z vyzsej doby za nizsiu tym padom ich ferovo musim dostat viac ok dalo by sa ale problem je kvantita.. tu sa totiz nebvime o vymene 150 za 100 tu sa bavime o desiatkach tisicoch tyzdenne co by nebol problem keby sa jedna o nepretvorene...
  7. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    Zabudas na jednu podstatnu vec a to ze rovnako ako fighter potrebuje pri bojoch aj jednotky z predoslej doby (staci uplne minimalne mnozstvo kedze zvysok budu zas len rogueovia) tak vyjednavci potrebuju tak isto surky z predoslej doby a podstatne viac nez len par (narazka na vyhodu fightera...
  8. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    Pravdepodobne mas medzery ty ked si si pozrel ze mam tovarne ale akosi ti nedoplo ze su to tovarne z predoslej doby a akozto star gazer nemam neostalo mi nic ine nez to zaspamovat nimi a to je ten najvacsi problem ze bez VB co mi budu produkovat aktualny tovar nemam sancu utiahnut aktualnu +...
  9. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    To co pises o minimalnom znevyhodneni vobec nieje pravda. Ako vravim na vyjednavanie je potreba omnoho viac nez na boj a riesit to event budovami je dost neadekvatne oproti tomu len postavit 4 VB na utok a alkatraz. Dalsi vec je ze v krcme si vies do cvc taktiez zapnut bonus co si pri...
  10. Ekonomika vs boje v cvc a expediciach

    Otazka ci sa s tymto problemom planuje nieco robit nakolko vo vyzsich dobach treba na vyjednavanie pretvoreny tovar co je absurdne. Tym padom som nuteny zotrvat v progresivnej ere nakolko je posledna v ktorej sa nepretvara tovar. Hra tymto znemoznuje hrat boje cisto na vyjednavanie co je dost...
Hore