Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Body vyskumu

    Navrhujem zmenit nakup bodov vyskumu za mince zo systemu 1-5-10 na system 1-10-100
  2. Súťaž Váš obľúbený hrdina/hrdinka

    Terminator. Mam rad roboty a Arnold S. ako robot je paradny. Aj Tx je super. Dokaze si zvacsit prsia ked treba
  3. Preposlané Nova schopnost VB

    Ma tak napadlo, ze nova VB by mohla vyzerat ako zelezna opona (iron curtain) superzbran z pocitacovej hry red alert 2. Mala by schopnost trebars branit stazeniu v cechovych bojoch
  4. Súťaž Nová schopnosť VB

    Uvital by som sancu na nenavysenie stazenia v cb a body vyskumu k tomu alebo generovanie tovarov podla doby hraca.
  5. Preposlané Kozmeticke vylepsenie

    Vsimol som si ze odkedy som postavil budovu sampiona, tak sa mi sampion na koni prechadza po meste. Paci sa mi to. A pacilo by sa mi aj keby sa po mestecku alebo aj mimo neho pohybovali standardné vojenske jednotky aktualnej doby.
  6. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Prosim vas lezie mi na nervy ked nemozem zrelaxovat po narocnom dni vecer pri cechovych bojoch. No vsetko je neustale zamknute. Uvital by som skratenie zo styroch hodin na jednu alebo dve hodiny
  7. Cechové boje - Tabuľka aktivity hráčov

    podla mojho nazoru su to hraci v dobe zeleznej avsak stale pouzivajuci vojakov z doby bronzovej
  8. Denné ceny eventov

    Zdravim, tie denne ceny su planovane, alebo nahodne? ak naplanovane, da sa niekde zistit postupnost?
Hore