Výsledky vyhľadávania

  1. Slovien Venet

    Nahlásené Cechové boje

    Neber to tak tragicky. Zrejme potrebujú niektoré vecí vyladiť. Pravidelne hrám cechové boje a zväčša sa to vyskytuje vo štvrtok hlavne vtedy keď začínajú. Niekedy aj hráči v cechu dajú odozvu, že sa to stáva aj cez víkend. Tri dni je maximum potom to až také nie je.
  2. Slovien Venet

    Rozšírenie prvkov ovládania

    Ahojte Pre jednoduchý a plynulý prechod do jednotlivých funkcií hry navrhujem pre možnosť Späť po rozkliknuti rozšíriť pre všetky časti hry , ktoré majú túto možnosť respektíve funkciu teda vesmírne kolónie, cechové boje, expedícia, usadlosť a kvantové invázie . Taktiež navrhujem aby bola...
  3. Slovien Venet

    Kvantové medaile a ich použitie

    Ako je to s tými rozšíreniami za kvantové medaile prídu ešte v tomto šampionáte?
  4. Slovien Venet

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Ako som napísal nič o odmenách za dokončené kolo KI iba truhlice zadarmo aj to za predpokladu, že máte dokončenú základnú úroveň nič viac ani menej. Nebudem sa s nikým o tejto záležitosti handrkovať. Výsmech hráčom ktorí poctivo bojovali...
  5. Slovien Venet

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Poviem to inak Innogames čo sa týka odmien dokončenia úrovní náročnosti jednoducho zabudlo a to už je jedno či to bolo zámerne alebo nie Klamať hráčov sa nevypláca!
  6. Slovien Venet

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Link ktorý tu uvádzaš píše o dvoch veciach konečné umiestnení cechu po skončení šampionátu a odmenách po skončení KI ale nič o odmenách za dokončené úrovní náročnosti. Miešajú piate cez deviate o týchto odmenách sa niekde nepíše, české fórum totálne zavádza. Prečítaj si SK Wiki FoE nič, ani tu...
  7. Slovien Venet

    Ako fungujú odmeny z prvých kvantových invázii?

    Ako je to s odmenami za dokončenie prvého kola kvantových invázii? Dokončili sme ôsmu úroveň a žiadne odmeny a po skončení sme dostali len individuálne odmeny? Na fóre ani na SK wikipedii tam nie je ani zmienka o odmenách za dokončené kolo KI zabudlo sa na to? Získali sme len truhlice zadarmo...
  8. Slovien Venet

    Diskusia Diskusia: Výročná udalosť 2024

    V hlavnej cene je bonus pre obrannú armádu pre cechové boje znamená to že zmeny prídu aj pre túto funkciu?
  9. Slovien Venet

    Marťanská ruda

    Je nutné vykonať výskumu mapy Marsu aby si mohol v nej ťažiť uvedený tovar. Keď hráč udelí nezávislosť Marsu postupuje ako je už uvedené.
  10. Slovien Venet

    Slovenská cechova expedícia

    Blau Na úrovni hráčov tomu chápem moja otázka sa týkala na úrovni cechu
  11. Slovien Venet

    Pridanie posilnenia pre Kvantové invázie v radnici

    Ahojte Mám otázku pridajú info o posilnení pre kvantové invázie do radnice mesta?
  12. Slovien Venet

    Produkcia mincí a zásob v kvantových invázii

    Mám návrh na zmenu zberu a produkciu mincí a zásob v kvantových invázii. Fungovať to má ako v prípade hromadného zberu teda ako keď používate diamanty ibaže s tým rozdielom že si to hráč nastaví hneď pri začiatku novej sezóny aby s tým počas celého obdobia nemohol ľubovoľne manipulovať. Najnižší...
  13. Slovien Venet

    Slovenská cechova expedícia

    Ahojte Na svete D v aktuálnej expedície sa mi naskytol pohľad, ktorý má zarazil je tam jeden cech, ktorý je aj na iných svetoch. Neviem aký mechanizmus tu funguje ale týmto spôsobom sa blokujú iné cechy v tejto časti hry. Plánuje sa s tým niečo urobiť alebo sa zavedú nové pravidlá? Prikladám...
  14. Slovien Venet

    Usporiadanie funkcií v meste

    Zdravím všetkých K tejto téme prišlo náhodne. Vzhľadom k tomu že Innogames plánuje spustiť Kvantové vpády a na beta serveri sú umiestnené vedľa budovy cechových bojoch čo pre hráčov k dobe železnej je v pohode ibaže pre tých čo budujú kolóniu na Marse to bude funkcií vedľa seba neúrekom...
  15. Slovien Venet

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2024

    Moja misia bola splnená hlavnú cenu som získal! To že do tohto eventu niektorí hráči vrazia diamanty je osobná záležitosť a pre určitých hráčov vďaka týmto konaním sklamanie že išli o ligu nižšie.
  16. Slovien Venet

    Predajca starozitnosti

    Tento prvok hry len tak ľahko nezmizne ja v ňom nachádzam veci , ktoré aj využívam.
  17. Slovien Venet

    Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Už len info kedy to dajú do hry a vybavené
  18. Slovien Venet

    Úlomky hlavnej ceny v cechových bojoch

    Tak potom čo s tými úlomkami aj keď cech vyhrá všetky cechové boje počas celého šampionátu?
  19. Slovien Venet

    Úlomky hlavnej ceny v cechových bojoch

    Zdravím všetkých Viaceré cechy by radi vedeli čo z nekompletnými úlomkami hlavnej ceny v cechových bojoch. Konkrétne sa jedná o vežu šampionov a kráľovskú vežu. Avizovaný nový šampionát nasvedčuje,že pribudne nová veža. Plánuje Innogames s tým niečo urobiť alebo to bude v štýle nový šampionát...
  20. Slovien Venet

    Preposlané Body výskumu a inventár

    Ahojte Mám návrh aby sa uložené body výskumu v inventári zobrazovali aj v technologickom strome výskumu kedy kliknutím na náklady výskumu vám neukáže počet nazbieraných bodov. Kým ostatné položky ako tovar, zásoby, mince špeciálny tovar a iné zobrazuje správne. Technologický strom výskumu...
Hore