• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Slovien Venet

    Rozšírenie prvkov ovládania

    Ahojte Pre jednoduchý a plynulý prechod do jednotlivých funkcií hry navrhujem pre možnosť Späť po rozkliknuti rozšíriť pre všetky časti hry , ktoré majú túto možnosť respektíve funkciu teda vesmírne kolónie, cechové boje, expedícia, usadlosť a kvantové invázie . Taktiež navrhujem aby bola...
  2. Slovien Venet

    Kvantové medaile a ich použitie

    Ako je to s tými rozšíreniami za kvantové medaile prídu ešte v tomto šampionáte?
  3. Slovien Venet

    Ako fungujú odmeny z prvých kvantových invázii?

    Ako je to s odmenami za dokončenie prvého kola kvantových invázii? Dokončili sme ôsmu úroveň a žiadne odmeny a po skončení sme dostali len individuálne odmeny? Na fóre ani na SK wikipedii tam nie je ani zmienka o odmenách za dokončené kolo KI zabudlo sa na to? Získali sme len truhlice zadarmo...
  4. Slovien Venet

    Pridanie posilnenia pre Kvantové invázie v radnici

    Ahojte Mám otázku pridajú info o posilnení pre kvantové invázie do radnice mesta?
  5. Slovien Venet

    Produkcia mincí a zásob v kvantových invázii

    Mám návrh na zmenu zberu a produkciu mincí a zásob v kvantových invázii. Fungovať to má ako v prípade hromadného zberu teda ako keď používate diamanty ibaže s tým rozdielom že si to hráč nastaví hneď pri začiatku novej sezóny aby s tým počas celého obdobia nemohol ľubovoľne manipulovať. Najnižší...
  6. Slovien Venet

    Slovenská cechova expedícia

    Ahojte Na svete D v aktuálnej expedície sa mi naskytol pohľad, ktorý má zarazil je tam jeden cech, ktorý je aj na iných svetoch. Neviem aký mechanizmus tu funguje ale týmto spôsobom sa blokujú iné cechy v tejto časti hry. Plánuje sa s tým niečo urobiť alebo sa zavedú nové pravidlá? Prikladám...
  7. Slovien Venet

    Usporiadanie funkcií v meste

    Zdravím všetkých K tejto téme prišlo náhodne. Vzhľadom k tomu že Innogames plánuje spustiť Kvantové vpády a na beta serveri sú umiestnené vedľa budovy cechových bojoch čo pre hráčov k dobe železnej je v pohode ibaže pre tých čo budujú kolóniu na Marse to bude funkcií vedľa seba neúrekom...
  8. Slovien Venet

    Úlomky hlavnej ceny v cechových bojoch

    Zdravím všetkých Viaceré cechy by radi vedeli čo z nekompletnými úlomkami hlavnej ceny v cechových bojoch. Konkrétne sa jedná o vežu šampionov a kráľovskú vežu. Avizovaný nový šampionát nasvedčuje,že pribudne nová veža. Plánuje Innogames s tým niečo urobiť alebo to bude v štýle nový šampionát...
  9. Slovien Venet

    Preposlané Body výskumu a inventár

    Ahojte Mám návrh aby sa uložené body výskumu v inventári zobrazovali aj v technologickom strome výskumu kedy kliknutím na náklady výskumu vám neukáže počet nazbieraných bodov. Kým ostatné položky ako tovar, zásoby, mince špeciálny tovar a iné zobrazuje správne. Technologický strom výskumu...
  10. Slovien Venet

    Zmazanie účtu na fóre

    Prosím Vás odstráňte môj účet na fóre a všetky články v témach zrejme hráčovi TycoonBA vadí moja aktivita. Ďakujem
  11. Slovien Venet

    Denné výzvy a systém odmeňovania

    Od začiatku aktuálnej udalosti hrám dennú výzvu avšak po jej dokončení mi doposiaľ dáva len mince iba v troch prípadoch som získal inú výhru. V hre je denná výzva , neskôr pridali úlohy na získanie čiastočných odmien k udalostiam a teraz mini výzva. Pridanie bonusovej úlohy za úspešné...
  12. Slovien Venet

    Nie je chyba FoE Wikipédia

    Ahojte Čo sa deje so stránkou forge od empires? Chce to Innogames riešiť podobne ako fórum cez aplikáciu? Jedná sa o chybu, že sa nemôžem dostať na uvedenú stránku? Ide o plánovanú odstávku servera? Prosím o vyrozumenie vďaka
  13. Slovien Venet

    Nedá sa overiť Výrazné skoky v cechové boje

    Dnes ráno pred siedmou hodinou počas súboja o sektor hráči mali náskok asi tak desať bojov oproti inému cechu avšak stalo sa niečo čomu ani ja nerozumiem nastal skok a druhý cech nás predbehol o dvadsať bojov. Na tom by nebolo nič zvláštne pokiaľ by to išlo postupne ibaže sa to stalo v okamihu...
  14. Slovien Venet

    Špeciálny tovar v oceáne

    Ahojte Jeden hráč mi tvrdí, že keď opustim Oceán a pôjdem do Marsu tak potom nebudem môcť ťažiť orichalkum. Podľa mňa to musí byť nezmysel lebo prometium vyrábam aj v oceáne a pochybujem že by Innogames blokovala funkcie hry. Môže mi to niekto vysvetliť ako to v skutočnosti je lebo na Wiki FoE...
  15. Slovien Venet

    Chyba Cechové boje

    Ahojte Od začiatku cechových bojoch až doteraz nám teda hráčom v našom cechu pomerne často prevažne cez deň seká pri bojovaní hra. Neviem si to vysvetliť pretože na mojom mobile som nič výrazné nezaznamenal iba vo štvrtok kým ostatným sa to stáva pravidelne. Vysvetľujem si to iba tými dvomi...
  16. Slovien Venet

    Vylepšenia budov v usadlostiach

    Nielen ja ale aj iní hráči chcú vedieť či Innogames plánuje pridať úroveň navyše ohľadom vylepšenia budov v usadlostiach. Naposledy čo pridali novú mughalskú tak ostatné už dlhodobo zaostávajú a k žiadnej výraznej zmene či pridania novej úrovne neprišlo. Chceme vedieť stanovisko Innogames k...
  17. Slovien Venet

    Poradie cechov v globálnom rebríčku

    Dnes skončili cechové boje. Zaujíma ma čo to znamená keď pred cechom, ktorom som je iný z platiny a náš cech skončil prvý v diamantovej lige.Tieto veľké rozdiely medzi ligami ako aj v počte hráčov ( ich je 35 nás 78) mi nesedia cech z platiny predbehne cech z diamantovej ligy? Zvláštne...
  18. Slovien Venet

    Nahlásené Chyba v posilneniach hostinca

    Ahojte Pri aktivácii posilnenia v hostinci sa po dokončení vyobrazuje údaj o aktivovaní hoci už skončilo. Predtým som nič podobné nezaznamenal. Prikladám aj obrázky
  19. Slovien Venet

    Zmena názvu Cechových nájazdov a testovanie funkcie

    Blau vedel by si mi potvrdiť, že Innogames plánuje zmeniť názov Cechových Nájazdov na Quantum Invasion a či to bude reálne otestovať po skončení CVC?
  20. Slovien Venet

    Preposlané Zjednodušenie ovládania v poradí hráčov

    Ahojte Do aktuálneho celkového poradia hráčov navrhujem zapracovať filter výberu rebríčka medzi globálnym a PvP arénou. Karta sa tak presunie na filter a na voľné miesto sa môže presunút poradie bojov danej éry. Prístup k výsledkom danej éry vo verzii prehliadača je odlišný ( z radnice mesta)...
Hore