Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Body výskumu

    Ja by som rad praveze aby sa stratili po nejakej dobe :D lebo ked prezeram investicie stale tam svietia stare zabudnute prispevky..
  2. Preposlané Cechové Boje-Pridanie mena hráča do záznamov, ktorý ukončil sektor

    No neviem ako u vas, u nas plati ze mozu ist max 155 ked bojuje sam a 150 ked bojuju viaceri. Posunutie na vyssie cislo robi len koordinator a zatvara len velenie (pokial teda neda niekomu strazenie a zatvorenie sektora na starost) Stavalo sa ze ked 10ti klikali tak bol problem aj na 150 presne...
  3. Preposlané Cechové Boje-Pridanie mena hráča do záznamov, ktorý ukončil sektor

    Je to len jeden stlpec v uz existujucej tabulke so zaznamami kde by bolo id uzivatela.. takze nic moc zataz ani zabraty priestor. Pri vypise by sa left joinol zaznam s uzivatelom pri InnoDB tabulkach tiez nizka zataz... Existuje uz totiz zaznam v logu ze sektor bol dobity a da sa to pozriet ...
  4. Centrum správ ako samostatná aplikácia

    Ahojte, písal som to už dávnejšie developerom ale že to musí prejsť cez hlas ľudu či je niečo také žiadané. Takže, navrhujem vytvoriť samostatnú aplikáciu len ako centrum správ. Kde by si hráč pozrel keď dostane správu či je potrebná jeho prítomnosť v hre alebo nie. Nemuseli by sme tak čakať na...
Hore