• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. salty

    Nahlásené Zber Tajomných úlomkov

    Neviem, či to tu už bolo, ale mám v poslednej dobe problém so zbieraním tajomných úlomkov v usadlostiach. Ich klikateľná plocha je úplne niekde mimo. Prikladám screenshot. Ak klikám priamo na úlomok, nič sa nedeje. Ako kliknem hocikde do označeného poľa, tak to zozbiera. Celkom drobná blbosť...
  2. salty

    Preposlané Identifikátor potreby cesty

    Mohlo by sa k už postaveným budovám pridať niečo, čo by hovorili o tom, či vyžadujú cestu alebo nie. Aktuálne sa aj budovy usadlosti prerobili a nevyžadujú cestu. Ale keď už je postavená, tak sa to nedá zistiť inak ako "skúsim dať mimo cesty a uvidím". Bolo by super, keby mali nejakú ikonku...
  3. salty

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Kvôli časovému posunu začala o 9:00, nasledujúce kolá začnú klasicky o 8:00.
  4. salty

    Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Ak to tak spravia, že vám progres zresetujú. Možno spravia truhlice, kde si budete môcť otvoriť základ + jednotlivé kity na vylepšenie. Na discorde písali, že sa môžete ozvať supportu a budovy vám vrátia, ale pochybujem, že to budú takto riešiť. To budú mať milión ticketov. Uvidíme, ako to...
  5. salty

    Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2024

    Ja osobne nie som moc fanúšik candy crush mechaniky, takže pre mňa je tento event najnižšie. Odmeny sa mi podarilo získať ako som chcel (Zlatá panda, Zlatý prechod a aj zlatý Plameniaci), takže som s eventom spokojný, takmer bez použitia diamantov (asi 2x som si kúpil mince). A zahral by som to...
  6. salty

    Preposlané Správy v CE

    Neviem, či otázka o hre alebo nápad, tak dávam sem: Prečo nie sú v CE časti dostupné správy, ako to je v CB? Viem, že tam ľudia asi netrávia toľko času, ale sem tam by sa to tam hodilo, mať možnosť si v CE otvoriť správy.
  7. salty

    Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2024

    No táto mini výzva bola naozaj nevydarená a riadne zameraná na peňaženky hráčov
  8. salty

    Preposlané Modrá galaxia zber

    Presne také niečo som myslel, vidíš, už si rozumieme. Tak, ako pribudol button na zber za diamanty, tak rovnako by mohol pribudnúť button na zber s pomocou Galaxie. Ako ale písal Blau, je tu možnosť, že to neupravia, lebo VB časom už nemenia. Aj keď, neviem, či je to zrovna zmena VB. Kto vie.
  9. salty

    Preposlané Modrá galaxia zber

    S tebou sa mi vždy ťažko komunikuje, tak to asi nechám tak. Nerozumieme si a môžeme tu točiť správy dookola. To mi nenapadlo, že niektorí ľudia zbierajú jednu budovu viac x z jedného zberu galaxie. Možno ale existuje veľa takých, ako ja, čo zozbierajú eventové budovy, keď majú celkový zber a...
  10. salty

    Preposlané Modrá galaxia zber

    No však to viem. Ale neviem, ako by tento argument mal byť proti vývoji tejto fičurky. Cieľom by bolo to, že ja si niekde nastavím, týchto X budov mi zozbieraj galaxiou. Koľko z nich bude 2násobok, to je už na randome hry. Nechcem, že zozbieraj mi tieto budovy a daj mi pri všetkých 2násobok, to...
  11. salty

    Preposlané Modrá galaxia zber

    Asi nechápem, čo myslíš. Však teraz zozbieram Galaxiu a idem poklikať X budov. Z tých X budov mi dá len Y budov 2násobný zber. To je všetko ok. Ja by som chcel (a určite by viac hráčov uvítalo), keby som si mohol niekde v nejakom okne nastaviť tých X budov, aby som ich mohol potom naraz jedným...
  12. salty

    Preposlané Modrá galaxia zber

    Bola tu nejaká stará téma, čo som našiel, ale chcel by som skúsiť znova: Bolo by super, keby sa dalo pre galaxiu navoliť, ktoré budovy zbierať, pokojne tiež za 5 diamantov (zvlášť, extra k tým, čo zbierajú všetko ostatné). Sú teraz budovy, čo sú 1x1 a oplatí sa na ne minúť Galaxiu. A ak ich má...
  13. salty

    Preposlané Posilnenia obrany

    Neviem, či to zaradiť medzi chyby alebo nápady, tak dávam sem. Pre nové budovy, čo majú rôzne typy posilnení by bolo fajn, keby v náhľade možností pre posilnenie bolo toto nejako oddelené / označené. Príklad: Zabudnutý chrám. Keď sa ide cez Radnicu > Prehľad posilnení > Obrana, tak možnosti na...
  14. salty

    Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    Opäť sa to odkladá či spustí sa to v priebehu dňa? úprava: vidím, že už začala :)
  15. salty

    Opravené Podpora vlajka

    Jo, vyzerá, že to je preč.
  16. salty

    Opravené Podpora vlajka

    Neviem, či sa to už rieši na iných fórach, ale ja som teraz išiel do hry a svieti mi podpora cez základné suroviny a chat. Neviem sa jej zbaviť.
  17. salty

    Opravené Detaily budovy - chýba vyskakovacie "okno"

    Neviem, či to len mne, ale na PC, keď idem myšou na Javisko Dejín, neukazuje mi detail budovy (kedy bude produkcia hotová, čo vyrába a tak). Ani jedno javisko dejín, ostatné idú v pohode.
  18. salty

    Staronový rebríček

    https://forum.sk.forgeofempires.com/index.php?threads/zobrazenie-stazenia-v-cb.4766/#post-26669 tu sa to riešilo, je to chyba pre mobil
  19. salty

    Opravené Zobrazenie stazenia v CB

    Aha, ja som na PC, tam to na chvíľku zmizlo, ale už to tam je. Na mobile to mám tiež pokazené.
  20. salty

    Opravené Zobrazenie stazenia v CB

    Mne to ukazuje správne. Chvíľku mi neukazovalo sťaženie, ale už mi to ukazuje. Verzia hry: 1.269.56ce07192d (08.11.2023 10:55)
Hore