Výsledky vyhľadávania

  1. Ako získať vojenské jednotky z predošlých dôb?

    Ahojte, ako sa dajú získať vojenské jednotky z predošlých dôb? Len postaviť kasárne?
  2. Dajú sa nejako vyhľadávať Veľkolepé budovy?

    Raz som tu na fóre zachytil, ale už to neviem dohladať - dajú sa "nejako" vyhladávať VB priateľov na ktoré by som chcel prispievať? Napr. potrebujem plániky Castel, ale nechce sa mi preklikávať všetkých od jedného k druhému, tak si (možno podaplikáciou) prelustrujem kto buduje z priatelov Castel...
  3. Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2022

    Neviem ... mám splnených 26 úloh, ale ani raz sa mi neponúklo v žiadnej časti udalosti získanie "mlynského pola"
  4. Zrušenie posilnenia v Hostinci priateľov

    Ahoj, dá sa predčasne zrušiť posilenie v hostinci priateľov?
  5. Ako mám poraziť obrovskú armádu?

    Neviete mi poradiť ako mám poraziť"obrovskú armádu"? Napr. teraz mám v dennej výzve poraziť 16-člennú armádu (z toho 2x Rouge) a ja mám len 8 bojovníkov.
  6. Väčšia renovácia

    Aj tak nechápem ... V popise je, že to má byť budova udalosti. Napr. teraz je udalosť Jesenné hody - čo táto renovácia spraví so zlatou úrodou? Ako ju aktualizuje z ranného na vrcholný stredovek?
  7. Väčšia renovácia

    Čo "spraví" Väčšia renovácia? Čo je inovácia budovy udalosti do vašej aktuálnej doby?
  8. Dajú sa plány VB vymieňať?

    Ďakujem
  9. Dajú sa plány VB vymieňať?

    Chcel by som sa opýtať, či plány VB ako odmeny prichádzajú náhodne, alebo sú voliteľné. Totiž mám "rozostavaných" 10 VB a vôbec to nevyzerá, že by som nejakú dostaval. Prípadne dá sa s nimi obchodovať, alebo vymieňať si ich?
Hore