Výsledky vyhľadávania

  1. KOFE

    Preposlané Úlomky

    Dobre to myslis, ale je tam vela ale. Nechce sa mi to vsetko rozpisovat, musim ale ocenit, ze pre ulomky je osobitna zalozka, takze inventar sa da prezerat bez "spamu". No a teraz sa prisockujem v tvojom vlakne s mojim napadom, ktory je podla mna realizovatelnejsi a dlhsiu dobu ho drzim v...
  2. KOFE

    Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Cauko Blauko. Sa na podpore umlatite na smrt z tolkych ticketov. :)
  3. KOFE

    Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Super vylepsenia. Este ze som okrem ygdrassilu a slnecneho chramu ostatne budovy predala. Teraz mozem nozkami hompalat.
  4. KOFE

    Doplnenie starších budov Predajcovi starožitností

    Nic nerusit, raz mesacne tam mam ulozbudu :D
  5. KOFE

    Pay to win?

    Paradoxne mechanika hry, resp. rank mesta si zaklada aj na bojoch. A tazko dobehnem rozdiel 500k bojov. A som vdacna kazdemu, co stopi nejake to €, co zaplati prevadzku hry. Avsak treba davat pozor. Je vela pripadov, kedy do hry vrazili par stoviek na 3-4 eventoch, rychlo si preboostili mesto a...
  6. KOFE

    Pay to win?

    Presne. Lebo hra, vyvoj, servre, ludia, reklama, ... vsetko je zadarmo. Tak preco INNO taha z ludi peniaze? (Niekto este nepochopil princip F2P>P2W a v neposlednom rade aktualne splasnutie covidovej bubliny) ;)
  7. KOFE

    Špeciálny tovar v oceáne

    Nieje spam ako "spam". Neporusujes ToS, iba v mojich ociach je uz toho vela. Mozno by pomohlo zalozit si "Venetov kutik uvah", po vzore cechovych vlakien na pokec vseho druhu. Peace bro.
  8. KOFE

    Špeciálny tovar v oceáne

    Ked tomuto "veris", tak uz chapem to tvoje spamovanie fora genialnymi napadmi.
  9. KOFE

    Preposlané Modrá galaxia zber

    Denne zbieram cez galaxiu 2-3x tu istu budovu. To poriesis ako?
  10. KOFE

    Vylepšenia budov v usadlostiach

    O upgrade existujucich budov nikdy nepadlo ani slovo, dalsia "risa" je v rezime TBA, cize boh vie kedy. Ale chytme sa za ruky a poplacme si spolu, co vsetko je uz zastarale. Uvediem priklad: namestie vitazov dostalo upgrade, ale sachovnice a rotudny nie. A aj napriek tomu, uz v tejto dobe stoji...
  11. KOFE

    Poradie cechov v globálnom rebríčku

    https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/guild-battlegrounds-update-2023.16493/page-67 Enjoy flame ;)
  12. KOFE

    Veža šampiónov - budú sa dať ešte získať úlomky?

    Budu sa dat. Hlavne odmeny (zrejme veze) sa budu cyklicky opakovat. Len teraz neviem, kolko druhov ich bude. Kazdopadne nevyhadzovat.
  13. KOFE

    Nie je chyba Príbehová úloha

    Ked mas odhaleny sektor, tak mas moznost vyjednat (kupit) alebo vybojovat. Das boj a mas pred spustenim boja moznost preniknut do sektoru.
  14. KOFE

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Poslusne hlasim, ze luskaci uz posluchaju ;)
  15. KOFE

    Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    Ano, Juber na bete spominal ze sa budu spustat nahodne. Jedine co by malo byt fixne je, ze to bude na zaciatku CE These mini challenges won't just be available between events, but also during them. Keep an eye out for upcoming challenges during the next event!
  16. KOFE

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Blauko nechcem zakladat nove vlakno, tak to dam sem. Vsimla som si "chybu". Tych vylepsenych luskacov motivuje medzi poslednymi vecami v meste v kategorii odpad. Nevylepseny luskaci maju praveze celkom vysoku prioritu.
  17. KOFE

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Kup 1 darcek a mas pokoj.
  18. KOFE

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Diki. Inak uz som zistila, ze v elfskej dielni je moznost v balickoch na zlate vylepsenie cokoladovne ziskat iba ulomky. 30 zo 150.
  19. KOFE

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Aj vlani uz to bolo upravene na 2. Ale zmenili aj kevel gap v prospech hracov, takze klud. Ukrateny nebudes, skor naopak.
  20. KOFE

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Ok dik. A este otazocka, z tych ulomkov co dava elfina risa (3x3 budka z elfsjej dielne) sa da poskladat co?
Hore