Výsledky vyhľadávania

  1. Opravené Chybný kontext alebo popis - Sebestačnosť - (Úloha)

    v tejto úlohe chce odomňa postaviť 5 Sebestačných domov, v hre sa ale volajú "Nezávislý dom (Budúcnosť)" Nechám na posúdenie ktorý názov je lepší
  2. Opravené Chybný kontext alebo popis - Zábava so vznášaním III - (Úloha)

    V úlohe Zábava so vznášaním III je v nápovede zle napísana budova "Vznášajúce sa vozidlá môžte vyrábat v Levitačnom závode" pričom budova v hre sa volá "Levitačný vývod (Budúcnosť)"...ale myslím si, že by to mal byť závod a nie vývod...takže popis budovy v hre je nevhodný a v úlohe je správny
  3. Opravené Chybný kontext alebo popis - Úloha Plávajúce podnikanie

    V úlohe Plávajúce podnikanie je zlé pomenovanie budov v nápovede centrum zásahových tímov (v hre sa volá centrum zásahového tímu), LNG továreň (v hre sa volá LNG závod), obytná budova na nábreží (budova s týmto názvom neexistuje) Je potrebné urobiť 3 budovy z nápovedy, ani jedna nefunguje...
  4. Opravené Chybný kontext alebo popis - Úloha Obrniť!

    V úlohe Obrniť! je zlý typ budovy Mám urobiť továreň na bojové tanky a naverbovať 5 bojových tankov, lenže bojový tank je v modernej dobe, nezapočítalo mi postavenie továrne na bojové tanky ani tých 5 jednotiek Zistil som, že do úlohy započítava Továreň na útočné tanky z vyššej Postmodernej doby...
  5. Opravené Úloha: Majster stredovekých ozbrojených síl - popis

    Zdravím, našiel som chybu v popise úlohy Majster stredovekých ozbrojených síl treba zozbierať 3 lukostrelcov, 3 tazke kavalerie, 3 obrnene pechoty a 3 katapulty 3x4 mi ale vychádzka celkovo na 12 jednotiek ale počítadlo je na 15 jednotiek rozmyslal som a doslo mi ze tam asi chybaju...
Hore