• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2024

    Mini vyzvy nic?
  2. Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2023

    Odmeny su celkom fajn aj bez balickov. - vylepsenie Hostinca hrdinov na Legendarnu lozu - Letny statok na Slnecny palac - Slnecny palac dava po 3 dieliky z 2 dalsich budov (sasova javisko, grilovaci haj), tz. za 2 a pol mesiaca mas obe... - kovacnu pri cesta mas za zlatu ligu
  3. Diskusia Diskusia: Výročná udalosť 2023

    Kluce sa prenasaju do dalsej hry alebo o nich pridem ak ich neminiem? To v helpe nikde nepisu...
  4. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2023

    Ako sa vam pacil event? Sice este nie je koniec, ale mne osobne celkom fajn. Eventovka postavena, zostalo aj par rozsireni /ktore su prakticky nanic/, 100 dielkov do rozsirenia na "arci" eventovku, par stromov atd. Ked za hodku zacnem dalsie mesto, do konca eventu v pohode stihnem. Bez diamantov...
  5. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    rozdiely su oznacene na obrazku
  6. Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

    Predchadzajuca (sv. Patrik) bola celkom vydarena. Dalo sa to pekne stihnut a pekne odmeny okolo toho sa tiez dali pozbierat...
  7. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

    Dnes vecer by som mal zacat asi posledne mesto kde ziskam vylepsenie c.9 a c.10 bude z dennych uloh, takze asi to dam... Ale kolko bolo tych miest neviem. Vylepsenie je kazde tretie, zeby mesto 12?...
  8. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

    Teraz robim posledne 3 ulohy z mesta c.4. Nove mesto som zacal dnes o tretej poobede. Ak hlavnym cielom je eventova usadlost, nie je potrebne ani vela minat. Mam este 1950 hrncov iba z uloh a dennych "darcekov" Par poznamok, mozno niekomu pomozu... - v emaili k eventu je 500 hrncov, nezabudnut...
  9. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    645
  10. Súťaž Hymna vášho cechu

    No ja si myslim z nastavajucou olympiadou to bude Slovenskóóóó, Slovenskóóóó... :cool:
  11. Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

    Pochybujem ze bez diamantov to da niekto na max. Pri splneni vsetkych uloh, lopt zdarma etc. pochybujem ze to dotiahne hrac na 10 level. Max 6-7 ...
  12. Ako funguje Vyjednávanie?

    Mne to nevadí, ja tie ulohy ignorujem :-) To jediné mi znechucuje túto hru... PS, prečo píšeš "moj chrumkavý"? Chcel som iba normálnu odpoveď na obyčajnú otázku. Nie som ani jedno , ani druhé, takže tie infantilnosti si si mohol odpustiť...
  13. Ako funguje Vyjednávanie?

    Ako to vlastne funguje? Je to len čisto o náhode ktorá osoba ktorý tovar chce? Každým pokusom (prvý,druhý,tretí) prichadzam o tovary? Tz, ak sa netrafim vo vsetkych troch pokusoch kde som dal každej osobe po 2 tovary a neuhadnem kto co chcel, pridem o (2tovary x 5osob) x 3 = tridsať tovarov?
  14. Súťaž Čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

    Ako novacik na hre zatial len klikam hore-dole. Co vsak je celkom zaujimave su eventy, neda sa ziskat vsetko, ale nieco ano :-). Boje neriesim kedze som hru bral iba ako budovatelsku strategiu...Co ma najviac vytaca, su ulohy s vyjednavaniami, to mi hlava neberie :-). Ale inac celkom fajn...
Hore