Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Odporucam na to tlacit, ak je tu co i len tisic aktivnych hracov ktori robili udalosti a budu pozadovat navratenie budov ktore boli v minulosti hodne fakt akurat tak predaja, tich tiketov bude sialene mnozstvo (x4 pretoze 4 svety). Technicky vzato, nepoznam ako funguje backend, ale urcite to...
  2. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    sa konecne oplati tie udalosti fakt aj splnit, teraz ma kazdy max tak yggdrasil a mozno aztekov
  3. Diskusia Pokec o všetkom

    Som rad za nejaku tu aktivitu na fore, ale toto je vyslovene spamovanie.
  4. Preposlané Nové radenie jednotiek

    Zdravim, vo verzii 1.271 bolo zmenene radenie jednotiek. Dalo by sa pridat niekde do nastaveni moznost ci chcem zoradzovat jednotky starym alebo novym sposobom? Toto nove radenie mi vobec nevyhovuje a bol by som fakt rad ak by sa dalo zapnut to stare radenie, minimalne pre "Aktuálne zvolená armáda".
  5. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Tie nove cechove rebricky (bojove) aj niekto testoval ked to vyvijali? Lebo mi to take nepride. Momentalne je na Acku tretim v poradi cech ktory ocividne dostava velmi slabich superov (zrejme zaberu na zaciatku celu mapu a raz za cas znovu pocistia co sa superom podarilo dostat). Pritom na body...
  6. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Uvedomujes si ze to su prave ti ludia ktori minaju najviac dia? Pretoze u toho sedia cely den a ked vidia ze je niekde moznost ist so 4mi oblehmy (po starom 96%), tak su to prave oni ktori prave casto ten jeden, alebo dva chybajuce oblehy kupia za dia. Teraz to ale nema zmysel, pretoze aj keby...
  7. Úlomky

    Si este nepocul ze hra sa ma premenovat z Forge of Empires na Forge of Fragments? [Irony off]
  8. Nahlásené Ukončenie úlohy

    Potvrdzujem, deje sa to v prehliadaci ked zrovna bezi hromadna pomoc. Vtedy sa nedaju ukoncit (napr opakujuce sa) ulohy, pretoze to preblikava tak rychlo ze proste netrafite okno kedy je to ukoncenie aktivne. Myslim ze sa to tak ale nedialo vzdy - nemam ako potvrdit.
  9. Nahlásené Registrácia bodov - chyba?

    Neprehliadol si sa iba? Ako zareagoval event? Zaratal ti kupenie 7mich bodov ci iba troch?
  10. Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    1) totalne prerobenie odmien predchadzajucich urovni (1-4 urovni) expedicie, budovy prerobene na fragmenty, :D tato hra sa meni z Forge of Empires na Forge of Fragments 2) znizenie mnozstva ziskatelnych diamantov defacto na polovicu - mam zalozene mesta na vsetkych 4roch serveroch - 1hlavny svet...
  11. Preposlané Vylepsenie pridavania ludi do hromadnej spravy

    Zdravim, ked vytvaram hromadnu spravu, musim kazdeho cloveka pridavat osobitne, okrem clenov cechu, tych mozem pridat vsetkych naraz pomocou tlacidla: Moj navrh je, pridat tam moznosti pre pridanie vsetkych ludi z priatelov, a vsetkych ludi zo susedstva. Co sa tyka vsetkych ludi zo...
  12. Asteroidový ľad

    Ako si to vyriesil?
  13. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Neni to bug. V mobilnej verzii budov by si tam videl tlacidlo na pozretie reklamy ktora ti predlzi bonusy myslim ze o hodinu, v prehliadacovej verzii ti to rovno prida bonus na 4hod (ak si predtym bonus nemal pretoze ten minuly uz vyprsal). To iste aj incidenty, na telefone (hravam raz z pc, raz...
  14. Nahlásené Výmena denných úloh

    Tiez mam tuto skusenost. Predtym to islo hladko, teraz musi clovek pockat kym sa plne dokonci animacia (kedy sa dokonci sa da dobre vsimnut podla slideru/posuvniku v zozname uloh, on trosku podskoci ked dobehne animacia). Ak clovek nevycka, tak mi to v asi 25% pripadoch odmietnutia ulohy zamrzne...
Hore