Výsledky vyhľadávania

  1. Pay to win?

    Čaute zaujimalo by mňa aj spoluhráčov dokedy chcete robiť z FoE Pay to win ? Všetko čo sa dá robíte len nato aby ste vytiahli z hráčov diamanty a eurá .. udalosti odmena za 1% tak isto rival … už by ste to mohli trosku zmierniť lebo akurát vám ľudia prestanú hrať lebo už to nieje o zábave ale o...
  2. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ja už nemám slov na to čo ste urobili akurát ste dosiahli to že hráči ktorí boli aktívny už nebudú lebo sa vybúchajú na 2 sektoroch a nemajú dôvod sa vracať potom už na hru veď načo keď nemôže už ani bojovať … mohli by ste vrátiť CB alebo aspoň dať naspäť 100% zľavu sťaženia na sektor a zvýšiť...
  3. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Mohli by ste vrátiť naspäť staré CB toto je katastrofa nevieš si spraviť 100% zľavu hráči sú hneď vybúchaný mapa stojí … oblehy na zaplatenie drahšie dia nepadajú skoro vôbec … nie aby ste hráčom niečo uľahčili motivovali hranie ale akurát to sťažíte a ľudia prestavajú hrať lebo nato nemajú chuť …
  4. Súťaž Aká bola zatiaľ vaša najobľúbenejšia doba vo FoE?

    Dlho som sa držal v priemyselnej ére považoval som ju za najlepšiu potom som skočil do budúcnosti a neľutujem to 100% najlepšia éra zatiaľ budúcnosť
Hore