• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Triss

    Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Mali postavený niektorý z poľných táborov na základni. Ten dáva body navyše na všetkých sektoroch vlastnených cechom.
  2. Triss

    Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2023

    Mňa by zaujímalo prečo sa hádžu 2 žetóny a nie 3 ako bolo na Bete? Na pozadí minihry sú tiež vyobrazené 3 žetóny.
  3. Triss

    Minimálny limit hráčov pre cechové boje

    Aj cech s jedným hráčom môže hrať expedíciu. Akurát sa nemôže zúčastniť šampionátu cechov. Bolo by to skôr obmedzujúce, pretože začínajúci hráč môže v cechových bojoch získať nejakú tú odmenu prípadne dať pár bojov/vyjednávaní na splnenie úloh. Sama som tak začínala. Nebolo by to skôr vhodné pre...
  4. Triss

    Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    Diamanty si máš kúpiť. Zisk vyše 220 milionv eur ročne sa Inno máli. A ani 1,1 mld za existenciu Inno nie je dostatočné. Prečo nevytiahnuť od hráčov viac? A zaobalíme to novou úrovňou, ktorá je pre väčšinu hráčov nehrateľná.
  5. Triss

    Anketa Vyjadrenie členov fóra k CVC

    1. Hrám CvC 2. Hrala by som.
  6. Triss

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2023

    Event bol super. Ale mňa by zaujímalo, prečo nedáva arciduidská chatrč aj úlomky stromu ticha? Povedzme 35% úlomky stromu ticha, 35% úlomky stromu trpezlivosti a 30% úlomky strom vitality.
Hore