• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Úkryt šampióna - byť či nebyť

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Všetkým prajem príjemný sobotnajší večer a pritom mám jednu záľudnú otázku, je výhodné nechávať v meste úkryty šampiónov z predchádzajúcich dôb. Pre lepšiu predstavivosť, mám v meste tri úkryty, z Koloniálneho veku, z Priemyselnej éry a zo Súčasnej éry. Potrebujem uvoľniť miesta v meste, preto uvažujem nad odstránením dvoch úkrytov z KV a z PÉ. Čo mi poradíte?
 

DeletedUser2939

Hosť
moj nazor je ze sampioni su nanic , vsetkych som povyhadzoval (O: , hlavne tych poslednych dvoch erach .
 

DeletedUser5683

Hosť
Predovšetkým mi vadí príliš dlhý čas verbovania šampónov a rogue (21,5 hod.)
 

DeletedUser2939

Hosť
mne zas ze su ovela slabsi ako bojova pevnost z arktickej . ja ich uz nemam ale ked proti niekomu utocim a on ich maa tak to je jedna radost proti nim bojovat (O: . lachko sa ich dava dole a este dostanem zane viac bodov .
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja by som ti poradil zbav sa šampionov a nechaj si skrýšu tulákov s alcatrazom je to to najlepšie čo môžeš mať na všetky súboje okrem svetovej mapy. Ja som ich mal už dávno a stále su to to najlepšie čo FoE ponúka v rámci jednotiek
 

DeletedUser4788

Hosť
alcatraz ti dava vojenske jednotky , ked chces bojovat v CVC nechaj si kazdeho sampiona . Tulaka pridas a mas to ( ci vybuduj jednu -2 kasarne z danej ery a mas schponu armadu na boj . Je to vsetko v tom na jakej urovny ti je alcatraz , ked ho mas povedzme na 50 si schpny vela toho dat !
vsetko oplivnuje ALCATRAZ ! tu budovy nemali ani navrhnut , ja bi ju proste vymazal ! tak isto ako cape carneval ci obluk / chateu ... len daj zvysene odmeny , body vyskumu a vsetko to do alcatrazu sup ... tato hra vazne stratila na zaklade co tusim su body vyskumu , neprekvapilo by ma keby v buducnosti davali body vyskumu kazdu minutu a tovar 10 kusov za nehorazne body vyskumu ...o_O
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
Jooguda,zo sucasnej si nechaj,,,to je TOP jednotka,zostava 1šampion+7rogue (alcatraz ti ich namnozi) ostatne neburaj ale pouzi "uložiť budovu" to ziskas v expedicii...ked pokrocis v ére tak toho z kolonialneho postavis a pouzijes vedierko na obnovu ,bum a bude aktualny :) nemusis potom šmatrat v eventoch pre novu éru ale môžeš sa v nich zameratna ine fajne vecičky ;););)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem za odpovede Alcatraz zatiaľ postavený nemám.
 

juri01

Aktívny člen
Ak sa ti šampióni ako jednotka pozdávajú (mne napríklad vyhovujú), tak si ich nechaj, ale snaž sa ich čo najskôr upgrade-núť na tvoju aktuálnu éru. Možno by nebolo od veci, keby boli ako rogue, pre všetky éry. Alcatraz určite postav, uvidíš ten rozdiel :)

Ja by som potreboval poradiť, čo mám robiť s vyše 300 zelenými tulákmi. Nejako sa nemíňajú a v tohtotýždňovej expedícii som ich vyfasoval 3x po 10
:confused:
 

DeletedUser

Hosť
Ak sa ti šampióni ako jednotka pozdávajú (mne napríklad vyhovujú), tak si ich nechaj, ale snaž sa ich čo najskôr upgrade-núť na tvoju aktuálnu éru. Možno by nebolo od veci, keby boli ako rogue, pre všetky éry. Alcatraz určite postav, uvidíš ten rozdiel :)

Ja by som potreboval poradiť, čo mám robiť s vyše 300 zelenými tulákmi. Nejako sa nemíňajú a v tohtotýždňovej expedícii som ich vyfasoval 3x po 10
:confused:
Ja ti hneď poviem daj mi 200ks a budeme obidvaja spokojný :D:D:D
 

DeletedUser5364

Hosť
Ak sa ti šampióni ako jednotka pozdávajú (mne napríklad vyhovujú), tak si ich nechaj, ale snaž sa ich čo najskôr upgrade-núť na tvoju aktuálnu éru. Možno by nebolo od veci, keby boli ako rogue, pre všetky éry. Alcatraz určite postav, uvidíš ten rozdiel :)

Ja by som potreboval poradiť, čo mám robiť s vyše 300 zelenými tulákmi. Nejako sa nemíňajú a v tohtotýždňovej expedícii som ich vyfasoval 3x po 10
:confused:
A poraď mne:
a čo mám robiť ja s 10k zeleňákmi ? :-D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore