Úloha

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň.. Mám menší fail resp. problém. Mám úlohu preniknite do 3 sektorov provincie bla bla bla.. prenikol som do 1 ostatné sú už moje, čiže nieje šanca prejsť ani zrušiť tú úlohu.. čo mám robiť ?
 

DeletedUser28

Hosť
mas aj inu provinciu ktor este nemas prevzatu? pokial ano prenikni tam myslim ze v tejto ulohe nieje stanovene v ktorej provincii mas urobit preniknutie
 

DeletedUser

Hosť
tak to máš smolu... diki že si to tu napisal aby sme my ostatní nespravili podobnú chybu...a ešte mohl by si sem dať presný názov tej provincie?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser28

Hosť
nechcem zakladat novu temu kedze moja otazka je z oblasti Uloh.
Mam taku ulohu ze vyskumat MOSTY ale nejako v technologiach neviem najst Mosty...nebude to nejaka chyba?
 

DeletedUser

Hosť
Akú smolu ? to do konca hry nedostanem inú ulohu ? Provincia sa nazýva Pfefferberg.. Mohol by sa vyjadriť niekto z kompetentných...
 

DeletedUser26

Hosť
tu sa ti nikto nevyjadrí...napíš ten problém priamo na support, či by ti ju nemohli oni dať ako splnenú....je blbosť aby pre to skončili tebe úlohy....


nechcem zakladat novu temu kedze moja otazka je z oblasti Uloh.
Mam taku ulohu ze vyskumat MOSTY ale nejako v technologiach neviem najst Mosty...nebude to nejaka chyba?

nepreklikal si sa náhodou preskakovaním úloh až do ďalšej doby, ktorá vlastne ešte ani neni zavedená? ja som úlohu na mosty nemala a robím teraz úlohy z vrcholného stredoveku
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore