Úlomky hlavnej ceny v cechových bojoch

Slovien Venet

Aktívny člen
Zdravím všetkých
Viaceré cechy by radi vedeli čo z nekompletnými úlomkami hlavnej ceny v cechových bojoch. Konkrétne sa jedná o vežu šampionov a kráľovskú vežu. Avizovaný nový šampionát nasvedčuje,že pribudne nová veža. Plánuje Innogames s tým niečo urobiť alebo to bude v štýle nový šampionát nová veža alebo majú hráči čakať na repete od 22.9. v tomto tandeme ako je nastavený?
 

Rhando

Aktívny člen
Zatiaľ len čakať, ale pochybujem že sa budú dať ešte niekedy získať, pretože takto je to unikátna odmena len pre najlepších. Inak podľa spoilerov z Discord severa ( a dával som obrázky aj sem na fórum - TU ) bude Innogames vydávať s každým ďalším šampionátom novú verziu veže šampiónov ( aktuálne už majú pripravené veže na dva šampionáty dopredu ).
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Plánuje Innogames s tým niečo urobiť alebo to bude v štýle nový šampionát nová veža alebo majú hráči čakať na repete od 22.9. v tomto tandeme ako je nastavený?

Pýtal som sa na to a už mi došla odpoveď - je to tá prvá možnosť, tj. nové majstrovstvá - nová veža. Čo sa týka úlomkov pre staršie veže, vývojári sa chcú v budúcnosti pozrieť na možnosť získavania úlomkov aj pre ne, avšak nie je žiadna garancia, že sa tak niekedy stane.
 
Hore