úloha - postav moderné budovy......

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
mám úlohu:

http://prntscr.com/bdayi

postavila som šibenicu a to, že mám postaviť kultúrnu budovu mi nezozelenalo ako splnené...čo ďalej s tým? to je to čo bude vylepšené v ďalšej verzii? vylepšenie znamená opravenie? :) a vie sa kedy bude tá verzia? lebo mi to kvôli tomu stojí a nemôžem v podstate ani stavať výrobňu na zlato, lebo po oprave by som ju musela zbúrať a nanovo postaviť, aby sa mi to splnilo... a tým pádom budem na tom stáť...
 

DeletedUser28

Hosť
na ceskom fore sa pise ze ceska verzia bude zaciatkom juloveho mesiaca a tu na nasom sa pise ze mi budeme mat v najlbizsej dobe cize predpokladam ja osobne zeto bude v takom istom case ako aj na ceskom serveri. A tuto ulohu co mas aj ty teraz tiez mi nechcelo zobrat za splnenu tak som ju preskocil.
 

DeletedUser98

Hosť
no ja som už postavil kvôli tomu 2 budovy čo mi potiahlo nejakých 36 tisíc nástrojov a zozelenelo mi to len na chvílku...po chvíľke to mám znovu červenô :(...je to naprd...tiež to nechcem zrovna preskočiť ale ak po nahodení novej verzie neopravia tak to preskočím...a odpoved crux: ano sú tam aj opravy niektorých úloh, ale neštudoval som konkrétne ktorých...na anglickej bete tento týžden nahadzovali nové verzie ako na bežiacom páse...asi to boli len nejaké minoritné opravy lebo na fore som nič nenašiel...aj dve aktualizácie denne dávali takže posledný týžden sa činili viac ako za posledný mesiac :). Snád to prinesie ovocie.
 

DeletedUser26

Hosť
na cz má byť aktuálizácia tuším zajtra, tak snáď aj u nás

ja viem, že sú tam opravy - len v ozname o aktualizácii tu na fóre je napísané "vylepšené úlohy" - preto sa pýtam na to vylepšenie znamená oprava :D myslím, že tie dve slová majú dosť iný význam :)
 

DeletedUser26

Hosť
tak toto už je debata úplne OT :)

ale vylepšenie je ak niečo funguje a spravím s tým niečo, aby to fungovalo lepšie...teda základom je, aby to plnilo svoju primárnu funkciu, až potom môžem vylepšovať

ak je niečo pokazené, tak to musím najprv opraviť :)

Osobne som nikde napr. nevidela nápis Vylepšenie hodín, alebo Vylepšovňa áut, ak sa tam opravuje :p
 

DeletedUser98

Hosť
dôkaz.png

tu je dôkaz z anglickej bety, že áno, budú vylepšené aj questy...aj dnes ale pribudla nejaká nová miniaktualizácia, čiže určite doopravujú nefungujúce veci, ale neviem čo v tých nových miniverziách je.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore