• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Neopraví sa Čierna obrazovka v prehliadači na mobile

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Krokous1838

Aktívny člen
cez PC (web): perfektne
cez mobil (apk): perfektne
cez mobl (web): veľký špatný

vidieť v prílohe:


P.S. stalo sa mi to ked som hral na iOS na ipade cez Safari ale nemyslim si, ze je to tym87E573D0-F060-4F03-8E99-DF544FB312A0.png
 

juri01

Aktívny člen
Ak si dobre pamätám, k tomuto sa už vývojári vyjadrovali v zmysle, že webová HTML5 verzia hry nie je optimalizovaná pre platformy iOS ani Android a asi ani nebude. Pre hranie na mobilných zariadeniach sú určené mobilné aplikácie.
Ale osobne by som tiež privítal možnosť hrať na tabletoch cez webový prehliadač (napríklad kvôli CvC).
 

Krokous1838

Aktívny člen
Ja osobne hrávam teraz na iOS apk, ale keď som skúšal web (kôli CvC - v mobilnej verzii neni) tak som prišiel s týmto.
Ale myslím, že ak niekto hráva na mobile a má plnú pamäť (nemusí nič mazať) tak výkonnejší bude asi ten web.
Aj Android? ten má predsa google?! to potom musí znamenať, že problém nebude v prehliadači ale v systéme (zariadení) alebo v software.
Ale každý s Windowsom hrá cez Google, Mozilu, Bing alebo Edge a tam to ide.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Presne ako píše juri01. V prehliadačoch na mobile nemusí hra fungovať správne a keďže pre hranie na mobilných zariadeniach sú určené mobilné aplikácie, tak tam vývojári hry svoj čas investovať nebudú.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore