Súťaž Čo máte najradšej na Forge of Empires?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

marec21cover.jpg


Milí hráči,

zišli by sa vám nejaké diamanty? Môžete ich skúsiť vyhrať v tejto jednoduchej súťaži.

Stačí, keď nám napíšete odpoveď na otázku:

Čo máte najradšej na Forge of Empires?

Píšte priamo do tejto súťažnej témy.

Každý môže mať len jednu účasť.

Trvanie súťaže je do 1. apríla 23:59.

Zo všetkých vašich príspevkov vylosujeme až 10 výhercov, ktorí získajú každý 200
Small_diamond.png


Tak neváhajte a zapojte sa, šancu má každý!

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Tím Forge of Empires
 

Rudug

Nový člen
To, že toto je jedna z mála online real time strategických hier, ktorá je ladená "peace makersky". Teda žiadne krvavé tragédie sa neodohrávajú, keď mi mesto niekto napadne alebo že prídem o niečo dôležité (budovy, armádu, "zásoby") a tak podobne. Veľké thumb up tvorcom hry za to, ako vymysleli aj podporu medzi hráčmi navzájom. Znamená chodenie do krčmy, podpoda a pomoc inému hráčovi a dáva to benefit vlastne všetkým. Príjemný a nestresujúci relax v čase Corony. Ďakujem.
 

BIBA OD NERIES

Nový člen
Komunitu ľudí. Hlavne teda v cechu a chvála bohu to nehrávajú male deti. Takže sa nájde nejaká rozumná reč s niektorými ľuďmi
 

K95BEATS

Nový člen
Support Team ktorý vie pohotovo reagovať keď sa stane nejaký problém a výhodné ponuky pri kupovaní diamantov (200%,100%)
 

kulaworld

Nový člen
ahoj te tato hra je super su tu dobri ludia storimi hram tuto hru a to uz dos dlho ani neviem kolko rokou a furt ma tato hra vie prekvapit zdacim novim asi tu to hru budem hrad do konca zivota :)
 

Neo113

Člen
na tejto hre mam najradšej budovanie mesta a presuvanie sa po dobách resp érach furt je čo vylepšovať a zdokonalovať FoE hrám už par rokov zatial ma to baví
 

rastog

Nový člen
Páči sa mi grafické zobrazenie budov, predmetov, atď. Takisto aj stratégia je dobre premyslená a zároveň boje, hlavne cechové boje, ktoré si zahrám, kedy chcem. Som rád, že aj udalosti, ktoré sa pravidelne menia, robia hru zaujímavejšou. Majte sa.
 

appendix

Člen
Cechovu expe a s nou ziskane bonusy. Aukcie a drazenie v nich su tiez celkom zaujimave. Niekedy za malo penazi sa da ziskat celkom zaujimava odmena.
 

PánTapeta

Nový člen
Komunitu cechu, milú a trpezlivú podporu, veľmi pekný dizajn hry, pracovitosť trpezlivosť a usilovnosť vyvojárov, expe a cb pri ktorých nikdy nieje nuda a hráčov s ktorými sa dá vždy zabaviť. Myslím že túto hru tiež budem hrať do konca života ❤️ :)
 

TikoP

Člen
Zaujímavé prechádzanie jednotlivých ér hry a doplňujúcich, opakujúcich sa eventov. Splnenie úloh Mapy kontinentu, plnením náročných úloh v získavaní jednotlivých sektorov provincii. Držím palce vyvojárom v skorom otvorení éry Kozmický vek - Venuša, na ktorú sa teším.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore