• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

newlogo1.png


Milí hráči,

pomaličky sa blíži záver tohto roka a tak je čas trochu bilancovať.

Zaujímalo by nás, čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

Bola to nejaká nová funkcia (ako je napr. Hradný systém, PvP Aréna, Centrum udalostí) nová kultúrna usadlosť Mughalská ríša, nový Kozmický vek Venuša, či nejaká herná udalosť, ktorá sa odohrala počas roka? Alebo sa vám podarilo dosiahnuť v hre niečo, o čo ste dlho usilovali a na čo ste obzvlášť hrdí? Našli ste si skvelý cech, nových kamarátov, dobre ste sa bavili?

Napíšte nám o tom a zapojte sa tak do losovania o diamanty!

Samozrejme môžete napísať aj, čo by ste si priali, aby sa vo FoE objavilo v novom roku 2022 - spätnú väzbu od vás prepošleme tvorcom hry.

Zo všetkých príspevkov náhodne vylosujeme 5 výhercov, ktorí získajú každý 400
Small_diamond.png


Trvanie súťaže je do 3. decembra 2021 - 23:59.

Tak neváhajte a zapojte sa, šancu má každý!

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Tím Forge of Empires
 

faramir

Člen
hradný systém. ten ma potešil najviac. myslím že jedna z najlepších vecí, ktoré vymysleli.
a čo by som si prial? tak aby v eventoch boli lepšie budovy, prípade aby boli na výber z viac možností, hoc aj z 5-6, ale nech je na výber.
aby bola väčšia šanca získať dennú cenu v eventoch.
za nedlho prídu nové cb, aby sa nestriedali ako je tomu na teste. lebo je to ako striedanie trabantu s mercedesom. dať niečo úžasne a meniť to za starožitnosť?
aby mohlo sa pridať v rámci správy pridať všetkých priateľov alebo cechovníkov do hromadnej správy. neviem či to už je, ale myslím že nie je.
tiež by som prijal viac sektorov v ce, aspoň o 16, čiže ďalšiu ur.,
aby sa zaviedol nejaký strop ceny a množstva medailí za ktorý by sa dal zakúpiť pokus, prípadne s ním zaviesť max. množstvo možných zakúpení pokusov za deň.
 

Neo113

Člen
Mna najviac poteešil Hradný systém a ten nový event čo bol Divočina sa to volalo bolo to niečo nové aj ked to nebolo uplne ideálne ale nakoniec bol fajn prijemná zmena a neviem či aj Predajca starožitností či to bolo pridane tento rok alebo minulý tiež dobra vec. A prial by som si keby eventove budovy boli lepšie idealne ked je len jedna budova nemusí to byť set viacerých budov
 

TikoP

Člen
Najviac ma potešili nové nápady tvorcov hry akými sú : 1) -Hradný systém, využívaním ktorého sa dobre zvyšuje bojaschopnosť vlastnej ÚA a OA na rozdiel od vkladania BV do VB k získaniu 1% . 2) - PvP aréna, dobrý prostriedok na získavanie bodov, cien a napredovania v celkovej súťažnej tabuľke.
 

Octavius Augustus

Nový člen
ja, keďže som nováčikom v tejto hre, som sa potešil každému eventu, pretože priniesli množstvo výhier či už v denných alebo veľkých cenách, no a potom aj konečné budovy boli pre mňa prínosom
mne osobne chýba trošku viac zmien v odmenách za denné úlohy, teda mohlo by sa tam prestriedať viacero odmien
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Tak z noviniek potešili Divočina, Hradný systém a PvP Aréna.
Osobné úspechy, hm celkom sa mi podarilo dvihnúť VB a uspieť v každom evente.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Zo všetkých tohtoročných noviniek ma potešil Hradný systém lebo tu sa odzrkadľuje aktivita hráča. Fanklub hry FoE považujem za svoj najväčší osobný úspech v hre kde som včera dosiahol 365 dní čo si najviac cením.

Mojou osobnou ambíciou na nasledujúci rok je zotrvať v cechu 365 dní a uvítam v hre budovu, ktorá by podporovala útok a obranu na úrovni cechu,
 
Naposledy upravené :

ramirez1

Nový člen
Ahojte tak pre mna určite hradny system ;-)) je to dobra motivacia hre ,, ale celkovo som spokojny s rokom ,,, v cechu som viac ako 4 roky takže asi nebudeem menit ;-))
 

sir jakob

Nový člen
Najzaujímavejšie je asi táto zimná udalosť skvela hlavná odmena veľmi sa mi páči nové nápady a iné.
Každopádne je to skvelá udalosť.
:)
A asi by som si prial niake nové dobré budovy.
 
Naposledy upravené :

pete11

Člen
Hram +/- tri roky. V podstate nemám nič presne, čo sa mi páči. Základ pre mňa je, že sa na hre z Vašej strany stále pracuje. A ja si rád oddýchnem a zapnem hru každý deň.
 

SofiFree

Nový člen
Ja hram iba 620 dni, ale taha ma to dopredu. Hra sa stale vyvija, pribuda vzdy nieco nove ... Mam aj co sa mi nepaci: zmeskane eventy, zbytocna obrana, malo miesta ... da sa s tym popasovat, takze hram
 

Robos

Nový člen
Ako novacik na hre zatial len klikam hore-dole. Co vsak je celkom zaujimave su eventy, neda sa ziskat vsetko, ale nieco ano :).
Boje neriesim kedze som hru bral iba ako budovatelsku strategiu...Co ma najviac vytaca, su ulohy s vyjednavaniami, to mi hlava neberie :).
Ale inac celkom fajn, prijemna hra...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore