Šikana v cechových bojoch

Zemetr4s

Nový člen
Čaute komunita FoE. Chcem sa tu opýtať či sa dá niečo spraviť (nejaké nahlásenie do hernej podpory trebárs) keď viem že sa v CB viaceré cechy dohodli proti nám a po štyroch hodinách nám spoločne vždy preberú všetky územia. Nič také som o tomto v pravidlách nenašiel no možno by to bola dobrá pripomienka na vývojárov, aby sa dalo proti takýmto slizkým praktikám niečo robiť. Je to strašne nefér keď proti Vám stojí vyše 120 ľudí...
 

Krokous1838

Aktívny člen
ahoj, toto je úplne zbytočné, ak by si sa spojil s inými cechmi, tiež by ste mohli byť #1, u nás v CB to vyzerá takto:9B70B6BD-3C0F-4164-8151-8FD0EE6C77B3.jpg
nikto sa s nikým nespája, napr. každý deň hráme 7/1d a keď niekomu napíšeš či by ti mohol pomôcť na nejaký sektor, tak akurát si povie: " tí sú slabí, všetko im zobereme" , takže, cechom ide o to aby boli #1 v tabuľke a nie aby si navzájom pomáhali. Ja mám jednu radu, poviem takto: Každý druhý boj sa tvoj cech zapojí do CB, v prvom spravte menej ako 50 stretov, aby vás to vyhodnotilo ako: "neaktívny cech", dá ťa to k neaktívnym cechom, a tam môžeš všetky napadnúť!!!!!
 

Rhando

Aktívny člen
Zemetr4s Nejedná sa o žiadnu šikanu, je to bežná prax na všetkých jazykových mutáciach. Už viac ako rok na to hráči upozorňujú, dokonca na to bolo upozorňované ešte pred spustením samotných CB, ale podľa Innogames je to úplne normálne. Proste sa viaceré cechy strategicky spoja, dohodnú si výsledné poradie v akom skončia a potom si už len po zbytok CB navzájom vymieňajú sektory a navzájom si farmia.
 

Zemetr4s

Nový člen
Zemetr4s Nejedná sa o žiadnu šikanu, je to bežná prax na všetkých jazykových mutáciach. Už viac ako rok na to hráči upozorňujú, dokonca na to bolo upozorňované ešte pred spustením samotných CB, ale podľa Innogames je to úplne normálne. Proste sa viaceré cechy strategicky spoja, dohodnú si výsledné poradie v akom skončia a potom si už len po zbytok CB navzájom vymieňajú sektory a navzájom si farmia.
Nuž, ak si Innogames myslí že je to normálne tak potom som nič nepovedal. Tie CB by podľa mňa mali byť typu deathmatch kde ide každý proti každému a logicky najsilnejší z nich vyhráva. Nič v zlom ale pre mňa sú tieto dohody len špinavé praktiky ale to je len môj názor, politikárčenie nemám v obľube.
 
Hore