Štartovná zóna v CvC.

Minty

Nový člen
Ahoj, mám dotaz na na "Štartovné zóny v CvC. Prečo sú v mapách vytvorené štartovné zóny tak sporadicky a hlavne roztrúsené po jednotlivých mapách. Hlavne na mape "Všetky éry" kde je problém preniknúť na mapu. Je to ako uzavretá spoločnosť pre pár silnejších cechov. Myslím si, že ste vytvorili precedens na ochranu silného cechu, ktorý sa uzavrie na mape a ostatný sa pri kávičke pozerajú na zbytočnú ma
Upresním to, na vyznačených miestach je možné útočiť a preniknúť na mapu, ale na viac ako polovici mapy je to uzavreté a cechy z top 10 majú tak povediac mapu pre seba, pretože takmer celá pravá polovica je chránená proti útokom z vonku. Urobte s tým niečo a nechráňte silných proti zbytku herného sveta.
PS: verím, že som to neprehnal s veľkosťou mapy


Všetky éry2.jpg
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahoj, vďaka za spätnú väzbu k CvC. Dôvod, prečo to tak vytvorili, sa asi už kvôli veku funkcie nebude dať zistiť. Či sa to niekedy upraví? Toto ťa žiaľ budem musieť sklamať, pre CvC do budúcnosti nie sú plánované nejaké veľké úpravy (to sa teda týka aj mapy).
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahoj, vďaka za spätnú väzbu k CvC. Dôvod, prečo to tak vytvorili, sa asi už kvôli veku funkcie nebude dať zistiť. Či sa to niekedy upraví? Toto ťa žiaľ budem musieť sklamať, pre CvC do budúcnosti nie sú plánované nejaké veľké úpravy (to sa teda týka aj mapy)
Tak to znamená že CVC pre mobilnú verziu nebude ?
 

Minty

Nový člen
Ahoj, vďaka za spätnú väzbu k CvC. Dôvod, prečo to tak vytvorili, sa asi už kvôli veku funkcie nebude dať zistiť. Či sa to niekedy upraví? Toto ťa žiaľ budem musieť sklamať, pre CvC do budúcnosti nie sú plánované nejaké veľké úpravy (to sa teda týka aj mapy).
Tak v tom prípade odporúčam šéfom ktorým sa nechce ísť s dobou a meniť staré na modernejšie, aby si spravili kávičku, pár keksíkov a spraviť aspoň nasledovné zmeny.
- sprístupniť mapu VE len cechom v top 15.
- cechy na 16-25 mieste len informovať že takáto mapa existuje
- zároveň informovať všetky cechy od 16 miesta až po posledné, že táto mapa síce existuje, ale aby sa tam dostali, musia postúpiť na miesto 15 a nižšie.
Osobne si myslím, že táto mapa je v súčasnom stave úplne zbytočná pre ostatné cechy. Je to demotivačné a vedie len k centralizácii a jednotvárnosti hry. Nie je to zlá hra a priznám sa, že núti aj premýšľať, no má aj slabiny ako je aj mapa CvC.
 

Rhando

Aktívny člen
No, v CvC neočakávajte moc veľké zmeny a to z jednoduchého dôvodu. Ak si dobre pamätám, tak zhruba od roku 2016 nemá Innogames vývojára, ktorý by sa dokázal venovať kódu CvC, nakoľko pôvodný vývojár, ktorý im vytvoril CvC, odišiel. Preto už minimálne 6 rokov neprebehla v rámci CvC žiadna väčšia zmena, žiadny balanc, žiadna optimalizácia, proste si CvC žije svojim vlastným životom, jediné čo Inno zvládlo, boli miniatúrne kozmetické úpravy. Preto sa ani nehrnú do toho, aby spravili CvC aj pre mobilné zariadenia a namiesto toho vymysleli a vytvorili CB ( ako náhradu za CvC pre hráčov na mobilných zariadeniach ).
 
Naposledy upravené :

TikoP

Člen
Viackrát sa mi stalo, že ma požiadali o priateľstvo hráči, ktorí sa nachádzali v dobe železnej a ja mám splnené všetky úlohy v ére Kozmický vek - mesiac Jupitera a čakám na éru Titan. Podľa mňa by bolo vhodnejšie keby si hľadali priateľov v tej istej ére alebo o stupeň vyššej . Keď som začínal hrávať hru, nemohol som požiadať o priateľstvo hráča v najvyššej ére. Iba toľko z mojej strany.
 

Rhando

Aktívny člen
To sú už len za starosti. Veď keď ho nechceš za priateľa, tak proste mu odmietni jeho žiadosť a ak ťa stále otravuje, existujé tlačitko "Ignorovať"... Inak priateľstvá medzi rôznymi érami môžu byť výhodné pre obidve strany, je to čistý nezmysel obmedzovať možnosti posielať žiadosti o priateľstvo len rovnakej, alebo +/- 1 ére. A ešte technická otázka, to ako keď budem mať priateľa a jeden z nás pôjde hore dobami, tak automaticky mi hra zruší priateľstvo, lebo sme v "zakázanom" rozmedzí ( ako hra dovoľuje ) ? :p
 
Naposledy upravené :

TikoP

Člen
Chytrák Rhando - to máš tak, ako keby som sa ja prihlásil na šachový turnaj GM . Nepochodil by som, pretože nesplňam podmienky.
 
Hore