• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Súťaž 7. narodeniny - Siedmy deň

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6809

Hosť
FoE_Logo_AnniversaryResize.png

Drahé kráľovné a králi!

Naše malé oslavy 7. narodenín sa pomaly končia, dnes by sme od vás chceli vedieť vašu obľúbenú spomienku či zážitok, ktorý máte na hranie Forge of Empires! Výhercovia budú vybraní náhodne, každý má šancu vyhrať!


V tejto súťaži môže 7 hráčov vyhrať 700 diamantov!

Prosím, odošlite správnu odpoveď (pridajte príspevok do tejto témy s vašou spomienkou/zážitkom na hranie FoE) do konca 30. apríla, 2019. Zo všetkých zážitkov vyberieme 7 šťastných výhercov! :)

Ak nám chcete zanechať akúkoľvek spätnú väzbu k tejto narodeninovej súťaži, otázky, alebo vám niečo nie je jasné, prosím kliknite tuto.

S priateľským pozdravom,
Váš Tím Forge of Empires

--------------------------------------------------------------------------------------------
Tak môj najväčší zážitok som mala dnes. Som v hre celé 3 dni a normálne som zistila, že je tu aj nejaké forum. Ešte že som nezmeškala túto hru, pretože mám už naplánované, kde miniem tých 700 diamantov. Ale k veci.. presne 32 minút som hľadala tlačítko aby som mohla niekde napísať, až potom som si všimla, že sa treba aj zaregistrovat. Ďalaj 3 hodiny mi trvalo aby som našla to malilinké tlačítko "odpovedat" a začala tu písať. Uff poviem vám, to bol boj. Pred písaním som skočila ešte do hry poklikat domčeky s korunkami a ... júúúúúúú môj naj zážitok na svete. Pod jedným stromčekom hneď vedľa mojej dedinky ležala akási svetielkujuca truhlička - POKLAD !!! normálne 20x zásoba. Bože to je radosti a hneď mám tých 3,5 hodiny hľadania tlačítok na fore zaplatenéé :)
A ináč za tie diamanty vopred ďakujem :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 

DeletedUser6746

Hosť
FoE_Logo_AnniversaryResize.png

Drahé kráľovné a králi!

Naše malé oslavy 7. narodenín sa pomaly končia, dnes by sme od vás chceli vedieť vašu obľúbenú spomienku či zážitok, ktorý máte na hranie Forge of Empires! Výhercovia budú vybraní náhodne, každý má šancu vyhrať!


V tejto súťaži môže 7 hráčov vyhrať 700 diamantov!

Prosím, odošlite správnu odpoveď (pridajte príspevok do tejto témy s vašou spomienkou/zážitkom na hranie FoE) do konca 30. apríla, 2019. Zo všetkých zážitkov vyberieme 7 šťastných výhercov! :)

Ak nám chcete zanechať akúkoľvek spätnú väzbu k tejto narodeninovej súťaži, otázky, alebo vám niečo nie je jasné, prosím kliknite tuto.

S priateľským pozdravom,
Váš Tím Forge of Empires
získanie každej novej Veľkolepej Budovy
 

DeletedUser6802

Hosť
spomienky su stale nove no najlepsia je, ked treba vstavat o 4 rano aby som pozbieral produkciu a splnil vyzvu :)))
 

atreyu

Člen
hrám to krátko, nemám žiadnu spomienku a zážitok, ktorý by stal za spomenutie, ale hra sa mi páči kvôli úlohám a udalostiam, ináč by ma to asi nebavilo...
 

DeletedUser6783

Hosť
Toto nie je zábavná a ani obľúbená spomienka, ale 2 týždne dozadu som pre hranie FoE zmeškal vlak BA - KE :-(
 

DeletedUser6784

Hosť
Pomocou expedicie ucim syna logicky mysliet. Je to vzdy mile, ked si odovodnujeme kam dat ktory tovar.
 

DeletedUser6754

Hosť
Moja obľúbená spomienka je hrdosť, keď sa mi podarilo usporiadať moje prvé mesto tak efektívne, že som umiestnil všetko, čo som chcel a nebol asi jediný štvorček, ktorý by nebol obsadený. Myslím, že najväčším adrenalínovým zážitkom je zatiaľ nedávno prejdený štvrtý level cechovej expedície. Obe vo mne zanechali pocit ako z dobre vykonanej práce.
 

Tome844

Člen
FoE hrám už pár rokov, ale stále si spomínam, ako som postavil svojú prvú VB - Diova socha a akú som z toho mal radosť :)
 

DeletedUser6630

Hosť
najkrajší zážitok ma čakal pri CE kde mi padla 2x po sebe zlata relikvia ktorá ukrývala 2x 100 bodov , následne mi z Himeji hradu padlo 200 bodov, a este prave koncil aj event takze som mal niekolko minut na to aj eventovu odmenu v podobe 100b no a do toho zber ... poviem Vám že som sa cítil ako Pablo Escobar v 90tych rokoch :)
//neskrotný Diego - Dinegu
 

matej light heroes

Nový člen
Vždy ked je dobre spravená udalosť dostaňem sa daleho ale v zimnej sa my minule darilo velmi dobre sice som ju nedokončil ako každu ale budovy boly dobre

moje herne meno matej light heroes
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zo všetkých pekných zážitkov, ktoré ste mali s FoE, sme vylosovali 7 výhercov, ktorí získavajú 700 diamantov!

LittleBoss Nesmrtelny
unaa
Sloun
Mehrunes Dagon
huricana
Alenka
Gemini83

Ďakujeme všetkým za účasť a gratulujeme výhercom!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore