Ak predám budovu, stratia sa mi z nej doteraz získané zásoby?

Rambob

Nový člen
Ak predám budovu-dielňu, tak zásoby, ktoré som s ňou získal, sa mi stratia?
Pretože sa mi to stalo, ale nie som si istý, či to bolo tým.
Myslel som si, že zásoby mám nahromaždené v nejakom sklade nezávislom od budovy.
Mal som dosť nazhromaždených zásob a teraz nemám skoro nič. :-(
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Stačí ak sa v hre objaví v nejakej úlohe zaplať zásobami, taktiež zaplať mincami, kúp BV, zaplať tovarom, vyriešiť vyjednávanie tam sa to míňa
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Myslel som si, že zásoby mám nahromaždené v nejakom sklade nezávislom od budovy.

Tak to aj je. Zásoby máš uložené v sklade nezávisle od budov, ktoré ich produkujú. Svoj aktuálny stav zásob môžeš vidieť v pravom hornom rohu herného okna.
 

Rambob

Nový člen
Tak sa musela stať chyba, pretože som niekoľko dní získaval len zásoby a dostal som sa až na hodnotu okolo 30000 a včera za moment to kleslo asi na nulu, ja som videl okolo 15, asi som potom nejaké dielne už potvrdil. Taká vysoká hodnota sa predsa nemohla normálne stratiť. Mohol to niekto ukradnúť alebo vynulovať? Nepoužíva niekto cheats?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zásoby v sklade (týka sa to aj mincí, diamantov) sa nedajú ukradnúť alebo vynulovať a žiadne cheaty na hru nie sú. Dajú sa minúť v úlohách, pri odomykaní technológií, vyjednávaniach, verbovaní jednotiek, či pri výstavbe budov. Je možné, že nejaká úloha si vyžadovala veľké množstvo zásob a minul si ich tam.
 
Hore