• Archeologická udalosť 2021

    Milí hráči, oprášte svoje topánky, lopaty a kefky (a nezabudnite na dynamit) a vydajte sa preskúmavať hrobky v Archeologickej udalosti 2021!
    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nová verzia Aktualizácia 1.203

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

Drahé kráľovné a králi,

v stredu, 28. apríla, sa uskutoční aktualizácia hry na verziu 1.203. Počas nej môže prísť ku krátkemu výpadku hry, vopred sa vám preto ospravedlňujeme za prípadné nepríjemnosti.

Opravy chýb

  • Opravili sme chybu, kedy načítanie záložky "info" v herných nastaveniach trvalo väčšinou dlhšie, ako pri ostatných záložkách.
  • Opravili sme chybu, kedy sa po dokončení manuálneho boja v Cechových bojoch nevycentrovala mapa na daný sektor.
  • Opravili sme chybu, kedy po nahlásení hráča nebol tento pridaný do vášho zoznamu ignorovaných.

Zmeny pre mobilné zariadenia

V tejto časti sú uvedené zmeny pre mobilné zariadenia, ktoré neuvidíte v prehliadačovej verzii hry, alebo sa týkajú zmien pre mobilné aplikácie, či ich funkcionalitu. Vezmite prosím na vedomie, že aktualizácie pre aplikácie sú dostupné podľa jednotlivých obchodov (Google Play, App store), čo môže trvať aj zopár dní po vydaní prehliadačovej verzie. Takže nebuďte prekvapení, ak neuvidíte ihneď túto aktualizáciu aj na svojich zariadeniach!

  • Opravili sme chybu, kedy sa rozsvietila ikonka úlomku (tajomné úlomky, ktoré môžete získať vďaka veľkolepej budove Lietajúci ostrov), aj keď sa vo vašej kultúrnej usadlosti žiaden úlomok reálne nenachádzal.
  • Opravili sme chybu, kedy po zvýšení úrovne vašej posádky v Oceánskom termináli boli náklady na ďalšie úrovne zobrazené s červeným pozadím, aj keď ste na ne mali dostatok prostriedkov.
  • Opravili sme chybu, kedy úspešné ubránenie mesta pred drancovaním nebolo zobrazené v okne Histórie udalostí.

Ďakujeme Vám, že hráte Forge of Empires!

Prosím, ak nám chcete zanechať spätnú väzbu k tejto verzii, kliknite tuto, alebo nás navštívte na Facebooku!

A ak chcete byť informovaní o našich nových funkciách, ktoré práve vyvíjame, prosím, navštívte náš Beta server, alebo vyskúšajte Beta Test Program pre mobilné zariadenia.

S pozdravom Váš,
Tím Forge of Empires