• Zimná udalosť 2022

  Milí hráči, pripravte sa opäť vymaľovať mesto na bielo!
  Naša nová zadávateľka úloh Ami potrebuje vašu pomoc s rozsvietením Mistletownu na sviatočnú sezónu.
  Pomôžte jej s výzdobou, vypočujte si jej príbehy, bavte sa pri rozbaľovaní darčekov a vyhrávaní čarovných cien, ako je nová Veľká cena Čokoládovňa! Pre viac informácií kliknite tuto!

Nová verzia Aktualizácia 1.244

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
newlogo1.png
Drahé kráľovné a králi,

v stredu, 23. novembra, sa uskutoční aktualizácia hry na verziu 1.244. Počas nej môže prísť ku krátkemu výpadku hry, vopred sa vám preto ospravedlňujeme za prípadné nepríjemnosti.

Nižšie si môžete prečítať zoznam nadchádzajúcich zmien:

Opravy chýb

 • Cechové boje
  • Po spustení bojiska bolo možné získať víťazné body už počas prvej minúty. Nečakali sme, že budete taký rýchly. Víťazné body boli odtiaľ odstránené.
  • Spustenie bitky, čakanie na spustenie ďalšieho bojiska a pokus v ňom pokračovať, spôsobovali určité problémy. Bitka bude teraz v takýchto prípadoch prerušená. Kto na to prišiel si zaslúži medailu!
 • Bitky
  • Počas bitiek mali útoky niektorých jednotiek za následok malý výbuch. Nahradili sme ho poriadnym, veľkým BUM! Nikdy by sme si nemysleli, že sa pustíme do väčších výbuchov namiesto menších, ale je to už raz tak...
  • Po pokuse o útok na hráča, ktorý ešte nemá odomknuté PvP alebo má aktívny mestský štít, sa nezobrazovalo tlačidlo pomoci/útoku. Forge nie je pre slabé povahy, takže sme prinútili tieto tlačidlá, aby sa vždy objavovali.
 • Rôzne
  • Novo odomknuté budovy v ponuke výstavby neboli označené písmenom „i“ alebo ikona blikala príliš rýchlo. Tlačidlo sme obnovili do normálneho stavu. Vyžiadalo si to možno až dva týždne v kúpeloch. Pre tlačidlo, nie pre nás.
  • Podvodný efekt v kolónii Kozmického veku: Mesiac Jupitera sa preniesol do mesta iného hráča, ak by ste ho navštívili po zhliadnutí kolónie. Obyvateľov zatopenie nebavilo (no kto by si to bol pomyslel?), tak sme tomu zabránili.
  • Na trhu bolo možné do vstupného poľa zadať znak, ktorý nie je číslom a vytvoriť s ním ponuku. To samozrejme viedlo k chybe, ktorá bola teraz opravená.
  • V hornej lište bolo tlačidlo tovaru čiastočne prekryté oblasťou popisu spokojnosti čiastočne prekrývala tlačidlo tovaru. Oblasť bola až príliš spokojná, takže sme ju upravili.
Zmeny pre mobilné zariadenia

V tejto časti sú uvedené zmeny pre mobilné zariadenia, ktoré neuvidíte v prehliadačovej verzii hry, alebo sa týkajú zmien pre mobilné aplikácie, či ich funkcionalitu. Vezmite prosím na vedomie, že aktualizácie pre aplikácie sú dostupné podľa jednotlivých obchodov (Google Play, App store), čo môže trvať aj zopár dní po vydaní prehliadačovej verzie. Takže nebuďte prekvapení, ak neuvidíte ihneď túto aktualizáciu aj na svojich zariadeniach!
 • Opravili sme chybu, kedy sa nezobrazovala medailová odmena za prispenie do veľkolepých budov ostatným hráčom. Možno si myslíte, že medaily nie sú príliš cenné, ale pre mnohých sú stále dôležité!
 • V Aztéckej usadlosti mohol tréningový náhľad minihry viesť k vnútornej chybe. Táto chyba tam bola nejaký čas a teraz je konečne opravená!
 • Presunutie budovy podržaním mohlo spôsobiť otvorenie nesprávnej ponuky budovy. Našťastie ste to v skutočnosti nemohli využiť, ale aj tak sme to opravili.

Prosím, ak nám chcete zanechať spätnú väzbu k tejto verzii, kliknite tuto, alebo nás navštívte na Facebooku!

Medzičasom naši vývojári robia posledné úpravy pre Zimnú udalosť, plánujú nasledujúcu hernú udalosť a pokračujú v práci na rôznych doplnkoch do hry. Ak chcete byť informovaní o tom, čo ďalšie práve vyvíjame, prosím, navštívte náš Beta server alebo vyskúšajte Beta Test Program pre mobilné zariadenia.

Príjemnú zábavu Vám praje,
Tím Forge of Empires
 
Hore