• Zimná udalosť 2023

  Milí hráči, pripravte sa opäť vymaľovať mesto na bielo!
  Naše zadávateľky úloh, Ami a Izabela, znovu potrebujú vašu pomoc s výzdobou Mistletownu na sviatočnú sezónu. Pomôžte im, vypočujte si Aminine príbehy a bavte sa pri rozbaľovaní darčekov a získavaní čarovných cien! Pre viac informácií kliknite tuto!

Nová verzia Aktualizácia 1.270

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
newlogo1.png

V stredu, 22. novembra, sa uskutoční aktualizácia hry na verziu 1.270. Počas nej môže prísť ku krátkemu výpadku hry.

V tejto aktualizácii implementujeme technické vylepšenia, opravy chýb a pridávame obsah pre budúce udalosti. Nižšie si môžete prečítať zoznam nadchádzajúcich zmien:

Opravy chýb

 • Budovy
  • Stromy trpezlivosti dostáli za svojim názvom, zatiaľ čo sme opravili problém, ktorý spôsoboval, že sa odmena Súprava svojpomoci zobrazovala viackrát a s nesprávnymi množstvami. Ale nebojte sa! Identifikovali sme príčinu a problém sme odstránili. Vaše odmeny sa teraz budú zobrazovať presne a bez duplicity.
  • Uvedomili sme si, že Javisku dejín a Dielni kľučiarskeho majstra niečo chýba. Aha, správne! Ich popisy! Ak budovy neboli motivované, tak sa ich popisy nezobrazovali, čo spôsobovalo určité zmätky. Ale netrápte sa, pretože sme ich vrátili späť!
 • Rebríček
  • Zadali ste v novom rebríčku niekedy vyhľadávaciu požiadavku na cech, len aby ste pri zadaní dvoch alebo menej znakov dostali chybové hlásenie? Frustrujúce, však? No už viac nie! Urobili sme zmenu. Vyhľadávanie teraz zobrazí výsledky aj pri týchto krátkych vyhľadávacích dotazoch. Ľahko tak nájdete hľadaný cech!
 • Wiki
  • Ach, staré dobré problémy s wiki. Opäť sa niektoré obrázky nezobrazovali správne, čo spôsobovalo zmätok pri stavbách, ako je napríklad Muštová záhrada. Ale nebojte sa, vypátrali sme príčinu a opravili ju! Obrázky sa teraz už budú správne zobrazovať a poskytnú vám potrebné informácie bez vizuálnych zádrheľov.
Zmeny pre mobilné zariadenia


Vezmite na vedomie, že aktualizácie pre aplikácie sú dostupné podľa jednotlivých obchodov, čo môže trvať aj zopár dní po vydaní prehliadačovej verzie. Nebuďte preto prekvapení, ak túto aktualizáciu neuvidíte presne v rovnakom čase aj na svojich zariadeniach.

 • Budovy v meste
  • Vedeli ste, že budovy môžete presúvať stlačením a podržaním? Takto by to malo fungovať. Bohužiaľ, nefungovalo to tak, ako sme zamýšľali, ale s radosťou vám oznamujeme, že sme túto funkciu opäť pridali! Teraz môžete ľahko presúvať budovy jednoduchým stlačením a podržaním.
  • Pri stavbe veľkolepej budovy sa vyskytol menší problém, kedy sa jej ikonka nezobrazovala, dokým ste znovu nenačítali hru. Nemohli sme to nechať tak, takže sme to opravili! Ikonka veľkolepej budovy sa teraz správne zobrazí bez potreby opätovného načítania, čo znamená, že stavanie sa stalo vizuálne príjemnejším!
 • Úlohy
  • Vraciame späť obľúbenú funkciu! Okno úlohy je teraz opäť možné otvoriť potiahnutím. Potiahnite prstom a získajte jednoduchý prístup k svojim úlohám!
A to je pre túto aktualizáciu všetko!

Chceme vám tiež poskytnúť viac informácií o tom, na čom momentálne pracujeme. Na beta serveri je Zimná udalosť v plnom prúde a taktiež sme tam predstavili novinku, Výzvy rivalov! Teraz môžete očakávať, že sa občas stretnete so svojím starým dobrým rivalom. No a nakoniec, stále prebieha vývoj Cechových nájazdov. Ak chcete pomôcť pri formovaní novej udalosti, aby si ju všetci užili, neváhajte a pridajte sa k nášmu beta serveru!

Ak nám chcete zanechať spätnú väzbu k tejto verzii, prosím, kliknite tuto, alebo nás navštívte na Facebooku!
 
Hore