• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Alcatraz alebo Château Frontenac

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Ahojte užívatelia fóra,

mám možnosť postaviť VB: Château Frontenac, Alcatraz, Diova socha, Koloseum, Habitat a Space Needle. Poznám výhody a bonusy každej veľkolepej budovy, ale ide mi o váš názor, ktorú z týchto postaviť ako prvú a ostatné v akom poradí. Všetkým odpovedajúcim ďakujem za ich odpovede!
 

DeletedUser5683

Hosť
Château Frontenac postavený, ďakujem za odpoveď, Sir Loutocash :)
 

DeletedUser

Hosť
Každému niečo iné vyhovuje, Samozrejme podla efektivity Frontenac, Alcatraz, Diova socha, Habitat, (kvôli nedostatku miesta sa väčšinou nestavajú: Space Needle, Koloseum).
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem za rady, postavil som VB Château Frontenac a už dnes som v evente Albert Einstein vyhral 20 diamantov + 50% výhry vďaka VB, čo činí rovných 30 diamantov :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Určite si postav Alcatraz ak prechádzaš expedície, pretože je to fakt super a bez nich by som ich asi ani nehral, ale väčšina týchto budov hlavne záleží podľa toho koľko máš času, ako napr. chateau ak nerobíš úlohy ako ja tak nemáš prečo to stavať :)
 

DeletedUser5364

Hosť
Zeus mal byť postaveny už v dobe bronzovej :) stavaj ho hned ,nech maš lepši útok,ved diova socha je taky zaklad pre hraca a ked ze mas uz frontenačik postavený čo je vyborna VBčka ;) , šup-šup sa pusti do výstavby Alcatrazu ,nech máš nepripojencov odsúdených na bojovu výpravu :D
Space Nudlu nestavaj..:confused:
 

DeletedUser5683

Hosť
Diova socha na radu Morphiuma postavená bude,
sťa Luna v noci splynúť s Merkúrom ide,
útok už tabu pre mňa viac nebude,
zásobárňou tovaru pre útočníkov nebudem.
 

DeletedUser5683

Hosť
Skvelý nápad, priateľu, priznávam, že z nostalgie držím v meste kostlivcov :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Počúvol som Sira Loutocasha slová,
že v meste s kultúrkami poriadok urobiť mám.
Kde veľkolepé budovy stoja,
tam postaviť ďalšie VB s bonusmi dám.
 

DeletedUser4391

Hosť
Ale hlavne sa mi páči že je tu stále viac nových VB, nie je to o tom že ktorú si iba postaviť ale aspoň je veľký výber a postavíš si to čo POTREBUJEŠ teraz a neskôr máš ďalších x.y možností, neviem ako ostatní ale ja som rád ak je z čoho vyberať a preto to je neustále lepšia hra :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Súhlasím s tebou, výber VB je široký a každý si nájde tú, ktorá sa mu momentálne čo najlepšie hodí do stratégie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore