Alex. Maják A iné budovy čo dávajú tovary

DeletedUser6263

Hosť
Zdravím, vie mi niekto poradiť, alebo vysvetliť nasledovné? Som v modernej ére, avšak môj alexandrijský maják, fontána mladosti, studňa želaní a bludisko zo živého plota mi dávajú tovary z kolonialneho veku. Ako dosiahnem aby mi dávali tovary z mojej súčasnej éry, teda z modernej. Vďaka
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj,
Veľkolepé budovy a Špeciálne budovy- fontána mladosti, studňa želaní aj bludisko (ďalšie by som musela skontrolovať) od modernej éry produkujú dvojnásobok nepretvorených tovarov:
Moderná éra-> tovary z kol.veku,
postmoderná éra->priem.éra,
súčasná éra->progresívna doba,
zajtra-> moderná éra, atd. Zmeniť to nevieš.

Výnimku tvoria VB produkujúce tovary pre cechovú pokladnicu (tieto tovary však idú automaticky do pokladnice a sám ich využívať nevieš) a špeciálne budovy -Bazár a Terasová farma, Futbalové ihrisko, Karavansaraj, Kmeňové námestie, Laboratórium šialeného vedca, Oáza, ...
Tieto špec. budovy musíš ale manuálne vylepšiť na svoju aktuálnu éru pomocou aktualizačnej súpravy alebo súpravy na obnovu, aby vyrábali tovary z tvojej aktuálnej éry. Dovtedy budú vyrábať tovary z éry, v ktorej je budova.
(t.j. ak dostaneš Bazár v ranom stredoveku, bude éra budovy raný stredovek a tieto tovary aj bude vyrábať. Keď postúpiš do ďalších ér, budova ostane v ranom stredoveku, kým ju nevylepšíš pomocou spomínaných predmetov)
 

DeletedUser6263

Hosť
Ahoj, vďaka za odpoveď. O tých budovách čo nedávajú veci náhodne som zistil že ich musím aktualizovať. Avšak pri tých čo som sa na ne pýtal, tak tie sú v mojej dobe A tak som myslel že mi daju aj z mojej doby tovary.
 
Hore