• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Aprílová súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

foedobysutaz.jpg


Milí hráči,

popri narodeninovej súťaži sme si pre vás pripravili ešte jednu bonusovú súťaž o diamanty.

Ak sa do nej chcete zapojiť, stačí, ak nám to tejto témy napíšete odpoveď na otázku:

V ktorej dobe Forge of Empires by ste chceli žiť a prečo?

Ak chcete, môžete napísať aj v ktorej dobe by ste žiť určite nechceli a dôvod, nie je to však povinné.

Po 2. máji vylosujeme pomocou náhodného generátora čísiel 5 výhercov, ktorí získajú každý 250
Small_diamond.png
!

Každý môže mať len jednu účasť.

Trvanie súťaže je do 2. mája 23:59.

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Forge of Empires Tím​
 

killco

Člen
Rád by som žil v kozmických vekoch, či už Mars alebo pás asteroidov. Určite by som nechcel žiť v stredoveku, boli to ťažké časy.
 

jmalachi

Aktívny člen
..mars-alebo pás asteroidov...rád by som vedel či to tak bude ako vo filmoch -predstavách..či úplne inak.:)
 

Steevee

Nový člen
Buducnost bude urcite zaujimava ale radsej by som chcel dobu zeleznu - som na nu uz zvyknuty z foe
 

DeletedUser7129

Hosť
Pás aseroidov... Mám rád všetko čo sa týka vesmíru. Preto...táto doba...
 

Rikardos

Nový člen
Ja by som si chcel vyskúšať žiť v progresívnej dobe. Príde mi to ako vek technologického prelomu, bezstarostnosti a životnej pohody :)
 

DeletedUser6748

Hosť
Ja by som si chcel vyskúšať Zajtra alebo Budúcnosť, rád by som vedel čo naozaj príde po našich generáciách.
 

DeletedUser7054

Hosť
V dobe bronzovej, možno by sa mi podarilo niečo vymyslieť a vyrobiť, napríklad koleso. :D
 

DeletedUser6741

Hosť
Ahojte,
Ja by som chcel žiť vo vrcholnom stredoveku alebo nejak tak okolo toho veku, pretože vtedy bola zem ešte krásna a nebola tak zničená ľudstvom ako dnes a asi vtedy sa začali stavať tie krásne budovy ako Notre Dam a podobne. A určite by som nechcel žiť vo virtuálnej budúcnosti, pretože chcem byť človekom a nie nejakým kiborgom či niečím podobným, čo možno vtedy bude.
 

Nemesis

Nový člen
Urcite v Zajtra, zda sa mi to sko bezstarostny zivot, este nie uplne technologicky, ale ani nie bez technologii. Urcite by som nechcela zit v Arktickej buducnosti, kvoli zime :)
 

Evil Spagheti

Nový člen
Virtuálna budúcnosť a prečo pacia sa mi budovy a ta technologia by pomohla dobre v živote :) no uvidíme čo prinesie Mars alebo PAS :)
 

faramir

Člen
súčasnosť. čiže súčasná éra. myslím že sme v dobrej dobe, kde sa tešíme čo máme a očakávame čo bude.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore