• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Aprílová súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Seroman

Nový člen
Mne je to ale že úplne jedno v akej dobe by som žil. Ale asi stredovek s mojou hlavou čo mám teraz. By som bol zemepán celej zemegule.
 

DeletedUser5799

Hosť
Páčia sa mi moderné technológie a vízie budúcnosti.
To ponúkajú pokročilé doby - všetko od zajtrajšej, cez etapy budúcnosti a kozmické éry.
Pokiaľ by som si mal vybrať, rád by som zažil cestovanie vesmírom a osídľovanie nových planét.
Z toho mi vychádza kozmický vek Mars
 

Groot51

Nový člen
Oceánska budúcnosť, lebo ma vždy oceán fascinoval a tiež sa mi páči úroveň dosiahnutej technológie v tejto dobe.
 

spása

Nový člen
ja by som chcela žiť v progrese .. tam išlo všetko rýchlo dopredu ... lokomotíva, auto ...... ale aj smrad ...
 

Aziii

Nový člen
Myslím,,že zaujímavé by sa bolo pozrieť do vesmíru. Čiže Kozmický vek Mars alebo pás asteroidov
 

DeletedUser6749

Hosť

foedobysutaz.jpg


Milí hráči,

popri narodeninovej súťaži sme si pre vás pripravili ešte jednu bonusovú súťaž o diamanty.

Ak sa do nej chcete zapojiť, stačí, ak nám to tejto témy napíšete odpoveď na otázku:

V ktorej dobe Forge of Empires by ste chceli žiť a prečo?

Ak chcete, môžete napísať aj v ktorej dobe by ste žiť určite nechceli a dôvod, nie je to však povinné.

Po 2. máji vylosujeme pomocou náhodného generátora čísiel 5 výhercov, ktorí získajú každý 250
Small_diamond.png
!

Každý môže mať len jednu účasť.

Trvanie súťaže je do 2. mája 23:59.

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Forge of Empires Tím​
Priemyselná doba, lebo asi najviac prispela ku zmenám v spoločnosti...
 

pet606er

Nový člen
progresívna éra ma zaujala najviac, ten pokrok v technológií a učení ľudstva novému spôsobu života by som si užil, určite by som nechcel žiť na marse alebo vo vesmíre, keďže mi už aj ten zdrap handry na tvári vadí (rúška)​
Nosiť skafander alebo kyslíkovú masku, to už nieje pre mňa.​
 

kokso17

Nový člen
Myslím že som spokojný so životom v súčasnosti. Zažívame najväčšie technologické pokroky a časy sú relatívne kľudné.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme vám všetkým za účasť!

Výhercami 250 diamantov sa stávajú:

kamikazee54
Melissa73
Frantisek velky
dooper99
PetraDeen

Gratulujeme výhercom a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!


april2020los.jpg
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore