• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Arvahall Elite

  • Zakladateľ témy DeletedUser5046
  • Vytvorené

DeletedUser5046

Hosť
Zdravím hráči sveta Arvahall !

Vedenie cechu Arvahall Elite dáva aj touto možnosťou na známosť pripojiť sa k nám v ťažení na tomto svete. Hľadáme hráčov, ktorí sa chcú aktívne zapájať do cechových vojen a podporovať cech v jeho ťaženiach.

Obrovské lákadlo by malo byť aktuálne prvé miesto a z toho plynúce výhody pre hráčov cechu, pričom cech si toto vedúce postavenie drží väčšinu času trvania cechových vojen na našom svete!

Ostatné výhody ako motivovanie, podpora GB v rámci cechu, obchod no i kvalitné fórum sú samozrejme na veľmi vysokej úrovni.

Ak si myslíš, že by si práve ty mohol byť súčasťou tejto mašinérie tak píš priamo na svete hráčom:
dexter007, D4v1cxFx, camiliano.

Priama bodová hranica neexistuje no samotné prijatie je na zvážení vedenia cechu.

Ďakujem!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Aktuálne 1. miesto a post si držíme úspešne s odstupom 1000 bodov na druhých Bezvýznamných už zhruba tri týždne.
 

DeletedUser

Hosť
Čaute Forge-áci.
Keďže plánujem rozšíriť pole našej pôsobnosti o jednu mapu CvC a to neskorý stredovek, plánujem nabrať pár nových členov do cechu. Pre tentokrát kus poľavím z požiadaviek na vstup, ktokoľvek sa prihlási, po dôkladnom zvážení mu dám odpoveď či ho beriem alebo nie. Určité pravidlá samozrejme spĺňať budete musieť, určite bude musieť byť adept surovinovo samostačný (aspoň 5 výrobní surovín z neskorého stredoveku), aktívny, flákači sa mi ani nehláste. Adeptov čaká rad výhod vyplývajúcich z prvej pozície nášho cechu, za všetky spomeniem, že z radnice denne dostáva každý náš člen 3 Forge body, zanedlho to už budú 4. Tuná na fóre nie som často, píšte mi priamo osobnou správou v hre. Dík.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore