• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

BB - oblúk

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser111

Hosť
Ahoj, rozumie, prosím, niekto , čo znamená "Zvýšenie príspevku: Odmeny za príspevky, ktoré ste dostali sa zvýšili o XX percent.." (prasiatko v Oblúku :))
Ja nerozumiem absolútne a neviem to ani odpozorovať.
Dík
 

DeletedUser111

Hosť
Vyzerá to tak, že si mám odpovedať sama...
NEROZUMIE TOMU NIKTO:(
 

DeletedUser5364

Hosť
to je jak CH.FRONTENAC akurad ti to znasobuje o tie % plany,body,medaile ;););)
 

DeletedUser111

Hosť
Ak určuje VB, ktorej prispievam, že mám dostať za umiestnenie napr. 2 plány, a mám oblúk na 25 percentách, tak dostanem o 25 percent viac plánov?! čiže 2 a štvrť plánu:D? resp. mám dostať za prvé miesto 80 VB, tak dostanem v skutočnosti 100 ?? :eek:!! No tak to si dám bacha... Každopádne Vám ďakujem :).
 

DeletedUser5364

Hosť
zaokruhluje sa to od 0.5 hore ,tz. ak ti vychadza po kalkulacii 2.54 cislo tak ti da 3 plany,, ostatne (body,medaile) je lahko vypocitatelne
...priklad ( 2(odmena,plany) :100%(percentualita) -> (0.02) x25% (obluk) -> (0.5) + 2 -> 2.5 planov (po zaokruhleni 3plany) zjednodusene (2:100x25+2) ;):)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore