• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Bodovanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jak teraz naskocila ta nova aktualizacia tak sa uplne zmenilo bodovanie. Predtym som mal cca 120.000 bodov a teraz mam len nejakych 1600. Preco sa to zmenilo a vlastne za co sa vsetko sa rataju body? Len za bojovanie alebo aj za vystavbu?
 

DeletedUser

Hosť
NOVÝ VÝPOČET BODOV - systém bol prepracovaný
Nový vzorec:
+ (pozbierané zásoby + pozbierané mince) / 300
+ (body z bitiek) / 50
+ každá postavená budova pridá body

Treba pozerať topic s updatom :)
 

DeletedUser158

Hosť
To mi nejako nesedi, ja mam len za bitky 51370bodov + body za zasoby a budovy, ak dobre ratam, tak 51370/50=1027,4b avsak v rebricku mam len 958b. Odpocitavaju sa body aj za nieco? alebo ako mam chapat to bodovanie. Tie body uz mam pocitane po refreshi stranky, takzy su to najnovsie udaje.
 

DeletedUser

Hosť
No to praveze neviem. :D Skusal som pozerat na ceske forum, ci tam nahodou nie je odpoved, no hrac sa tam pytal na to iste a zatial sa nevie, ako to je. Jeden hrac mu pisal, ze mozno sa to prepocitava na jednu bitku, no neviem, ako to je.
 

DeletedUser158

Hosť
dakujem za odpoved, v tej suvislosti ma napadlo, ze mam o 30000bodov z bitiek viac ako moj sused a mam aj o dost vacsiu dedinu a este pred chvilou mal viac bodov ako ja.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore