• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Body vyskumu - resetovanie casomiery

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5774

Hosť
Body vyskumu mi neustale resetuje - ubuda cas z hodnoty 59:59 a potom to nahodne skoci na 1:00 a hned na to sa to resetne znova na hodnotu 59:59 :( uz mi to spravilo snad 15x, raz pri 30min, casto hned okolo 58 minuty...

Vzdy ked sa to to stane, na 1-2 sekundy zobrazi na casomiere hodnotu 1:00 a potom sa to resetne na hodinu.

Vyckal som 60min a pribudol mi 1 bod vyskumu - ked sa chyba objavila znova, body vyskumu boli opat "00"

vsimol som si, ze velmi casto to robi po vyzdvihnuti tovaru z akejkolvek budovy (napr obuvnik)
Body nepribudaju, pokracovat sa neda.
Vymazal som cache, cookies, vypol browser, kupil si bod vyskumu, nic nepomaha.
Pouzivam Safari, Chrome, najnovsi flash...


1zqq4wh.png


29lea9i.png


Dakujem za pomoc.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Boli hlásené chyby pred poslednou aktualizáciou, po nej sa všetko dostalo do normálu. Sám som mal niečo obdobné. Ak si premazal cache a cookies, vyskúšaj ešte prehliadač obnoviť do pôvodných predvolených nastavení.
 

DeletedUser5774

Hosť
Dakujem Jooguda. Problem je prec... neviem ci sa to opravilo samo ale sparvil som nasledovne a problem sa stratil:

pockal som 60min na novy bod vyskumu, nic som neklikal (nezbieral tovar ani peniaze). Po pribudnuti bodu som vylepsil technologiu a vsetko je ok
 

DeletedUser5683

Hosť
Rado sa stalo, hlavne, že je po probléme. Tému uzatváram.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore