• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Body

  • Zakladateľ témy Kall Dobyvateľ
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mne a môjmu bratovi sa stalo, že nám niečo odobralo body, ja som už mohol mať 3000 bodov a na miesto toho som mal 2687 a brat mal mať už 900 bodov a mal len 739, mňa to veľmi nasralo, a nechcem aby sa to mne a môjmu bratovi opakovalo.:mad:
 

DeletedUser1833

Hosť
no chlapče moj zlatýý,,to bude tým že si predal nejaku budovu :)
 

DeletedUser

Hosť
komfabel

Tak nie , lebo vtedy som si postaval lukostreľbu a hňeď ako som sa odhlásil a na ďalší deň prihlásil už som hore uvedený počet bodov nemal:)

PS:Chápeš;):?:p
 

DeletedUser2571

Hosť
Mňa osobne táketo záležitosti neserú, ja vidím pôžitok vo víťazstvách..a nie v bodoch.
 

DeletedUser1833

Hosť
Tak nie , lebo vtedy som si postaval lukostreľbu a hňeď ako som sa odhlásil a na ďalší deň prihlásil už som hore uvedený počet bodov nemal:)

PS:Chápeš;):?:p


Najprv pochop ty seba kamarat, ty si postavil lukostrelbu a isol si spat a ked si sa prihlasil tvoj brat body nemal ?
to bude nejaky preklep, a ak to myslis ze tebe padli body, tak to bude tym ze si nieco predal, postavil lukostrelbu ale body sa ti nezmenia pokial nerefresnes okno(aby si pochopil, musim sa odhlasit a prihlasit aby sa ti body zmenili či už hore alebo dole).

CHÁPEŠ ?
 

DeletedUser1833

Hosť
a pokial si stale budes trvat na tom ze si nic nepredal, tak potom drpis dizleksiou a naopak si si zapamatal cisla :p
 

DeletedUser2027

Hosť
Mne a môjmu bratovi sa stalo, že nám niečo odobralo body, ja som už mohol mať 3000 bodov a na miesto toho som mal 2687 a brat mal mať už 900 bodov a mal len 739, mňa to veľmi nasralo, a nechcem aby sa to mne a môjmu bratovi opakovalo.:mad:

a ked hej, co sa stane? kupis vsetky akcie microsoftu a o 4 roky budes na kandidatke na prezidenta usa? :eek:))))
nepriznal si teraz multiucet....???? :eek:)))) kale si ale komik....:eek:))))
 

DeletedUser

Hosť
to je dobre ze tvoj brat nema potrebu plakat nam tu na fore ako ty :) lebo ja a myslim ze aj marha by sme dvoch takych asi nezniesli :)
stavim sa ze tvoj brat vyraba tovar a predava ho tebe vsak?....... cim viac citam forum tym viac ma udivuje aky si este sprostucky... tvoje temy hovoria same za seba a este to ze nedokazes hrat na jednom ucte to mi dokazuje ze si rozmaznane decko ktore jeho fotrovci nedokazali naucit sem tam prehravat a brat veci ake su.... vsade sa ti nieco nepaci a vsetko je zle ty by si chcel toto tak a tamto zase takto...
pani moderatori ospravedlnujem sa ale niekto mu to napisat musi...

Kall chod do r...i (keby si nevedel kam som ta prave poslal tak je to medzi vajciami a koncom chrbtice) z tejto hry a aj z tohto fora ked mas zo vsetkym problem a vsade je nieco zle tak je mozno problem inde... urcite ta nenapadne kde
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore