• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Bonus tovaru v postmodernej

Danober

Aktívny člen
Chcel by som sa opytat ako je s tovarom na mape. Mam tam sektor kde mam Guano a ukazuje mi, ze je mozne ho pouzit na koraly (predpokladam z oceanskej buducnosti) ale neviem na co ho mozem pouzit v tejto dobe.
Prikladam obrazok. Dik za odpoved
 

Prílohy

  • mapa postmoderna.jpg
    mapa postmoderna.jpg
    383,3 KB · Zobrazenia: 11

Rhando

Aktívny člen
To sú vylepšenia výroby (20/deň, namiesto 4/deň). Vylepšenie pre Postmodernu musíš hľadať na mape Doby Železnej + Rung Chien Dau (provincia na mape Postmoderny).

Ja ale od Modernej éry a vyššie odporúčam na výrobu tovarov používať výlučne Opakovacie Úlohy v kombinácii s Frontenacom. Za hodinu otáčania Úlohy Zaplať Mince + Zásoby som schopný si vytočiť tovary, ktoré by som musel v továrňach vyrábať minimálne 2 týždne.
 

Danober

Aktívny člen
Dik za info. To ze sa teraz musim posriet do doby zeleznej by ma nenapadlo. Asi tak ako ma nenapadne sa pozriet do postmodernej ked budem za 2 roky v ocenskej buducnosti :eek:
Preco tam nie je info pre aktualnu dobu?
Inak tovary uz nevyrabam. Z eventovych, specialnych a VB mam stovky tovaru denne ;) a samozrejme frontenac.
 
Hore