Bude niekedy spustený nový svet?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Moxxi

Nový člen
Zdravím.
Aká je pravdepodobnosť, že bude ešte niekedy spustený nový svet?
Už dlho plánujem návrat k tejto hre, ale vždy to skončí tak, že v menu pozriem dostupné svety a opäť celú kartu zavriem.
Z jednoduchého dôvôdu: "najnovší" svet je 7 rokov starý a teda nemá význam už na ňom teraz začínať, keď tam má každý všetko.
Vraciať sa k starému účtu mi tiež nevyhovuje, keďže som tam veľmi dlho nebol a už je pre mňa akoby cudzí.
Určite nie som sám, čo by oživenie tejto hry uvítal.. Pre porovnanie, iné hry od tejto firmy majú nový svet každý rok (!)..
Všimol som si, že v staršej téme pár hráčov písalo, že sa im nechce znovu začínať odznova.. A to je úplne v poriadku - nemusia ten svet hrať, staršie sa nezmažú. Je však potenciál ku hre prilákať nových/staronových hráčov..
Ďakujem za odpoveď.. (prípadne radu, či nejaká jazyková verzia má maximálne 2 roky starý svet, kde môžem začať hrať, za pomoci prekladača)
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Zdravím.
Aká je pravdepodobnosť, že bude ešte niekedy spustený nový svet?
Už dlho plánujem návrat k tejto hre, ale vždy to skončí tak, že v menu pozriem dostupné svety a opäť celú kartu zavriem.
Z jednoduchého dôvôdu: "najnovší" svet je 7 rokov starý a teda nemá význam už na ňom teraz začínať, keď tam má každý všetko.
Vraciať sa k starému účtu mi tiež nevyhovuje, keďže som tam veľmi dlho nebol a už je pre mňa akoby cudzí.
Určite nie som sám, čo by oživenie tejto hry uvítal.. Pre porovnanie, iné hry od tejto firmy majú nový svet každý rok (!)..
Všimol som si, že v staršej téme pár hráčov písalo, že sa im nechce znovu začínať odznova.. A to je úplne v poriadku - nemusia ten svet hrať, staršie sa nezmažú. Je však potenciál ku hre prilákať nových/staronových hráčov..
Ďakujem za odpoveď.. (prípadne radu, či nejaká jazyková verzia má maximálne 2 roky starý svet, kde môžem začať hrať, za pomoci prekladača)
V tvojom prípade odporúčam hrať vo svete D, ktorý vznikol ako posledný. Ak si kúpil diamanty tak pokračuj tam kde si skončil tie tam budeš mat . Bez ohľadu či je nový svet alebo nie mapa bude tá istá ako aj tovar či eventy aj výskum na týchto veciach sa nič meniť nebude. V hre sú aj takí , ktorí hraju v hlavnom svete a ostatne používajú ako diafarmy. Všetko je to o tom s akého pohľadu na to pozeráš
Jedna rada čím dlhšie budeš odkladať svoje rozhodnutie tým sa viac ochudobníš o odmeny z eventov !
 

Moxxi

Nový člen
Tak ďakujem..
Môžte asi kľudne zamknúť, očividne je naša jazyková verzia už skoro mŕtva :/
Skúsim CZ
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pravdepodobnosť otvorenia ešte jedného sveta, tu je, avšak je malá, záleží od záujmu. Doterajšie vyjadrenie od Inno je, že zatiaľ neplánuje pridávať nový svet, aby ešte viacej nerozdrobovalo malú komunitu slovenských hráčov. Musel by byť veľký záujem a argumenty, prečo pridať nový piaty svet, aby to zvážili. Aj keď chápem ich obavy, osobne si myslím, že ešte jeden svet by sk zvládlo.
 

Rhando

Aktívny člen
No žiaľ sk komunita je dosť malá, piaty svet by bol vcelku zbytočný, už tieto štyri čo zatiaľ máme sú dosť poddimenzované. Ale tak napríklad taký dia farmári by uvítali viac svetov, to je pravda, ale po tom, ako sa nerfli odmeny v CE sa už veľmi neoplatí skúšať to hrať na viac svetov. Ja osobne ostanem pri troch.
 
Naposledy upravené :

KOFE

Aktívny člen
Pravdepodobnosť otvorenia ešte jedného sveta, tu je, avšak je malá, záleží od záujmu. Doterajšie vyjadrenie od Inno je, že zatiaľ neplánuje pridávať nový svet, aby ešte viacej nerozdrobovalo malú komunitu slovenských hráčov. Musel by byť veľký záujem a argumenty, prečo pridať nový piaty svet, aby to zvážili. Aj keď chápem ich obavy, osobne si myslím, že ešte jeden svet by sk zvládlo.
Skor nezvladlo. Vela top hracov prestalo hrat. Dost ludi hra na viacero svetoch. Skor si dovolim povedat, ze SK kumunita by sa cela vosla na 1 svet.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Podľa mňa je veľa hráčov, ktorí by si chceli vyskúšať hru v úplne novom svete a odrádza ich, keď už beží svet dlho, niekoľko rokov. Povedia si, že nemajú šancu a preto ani nezačnú alebo ak aj začnú, tak rýchlo skončia. Jedine, ak natrafia na dobrý cech. Odvtedy, ako bol otvorený posledný svet (rok 2017) sa do hry pridalo strašne veľa nových dobrých vecí, ktoré si proste tí hráči ani nevyskúšajú práve kvôli tomu.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Podľa mňa je veľa hráčov, ktorí by si chceli vyskúšať hru v úplne novom svete a odrádza ich, keď už beží svet dlho, niekoľko rokov. Povedia si, že nemajú šancu a preto ani nezačnú alebo ak aj začnú, tak rýchlo skončia. Jedine, ak natrafia na dobrý cech. Odvtedy, ako bol otvorený posledný svet (rok 2017) sa do hry pridalo strašne veľa nových dobrých vecí, ktoré si proste tí hráči ani nevyskúšajú práve kvôli tomu.
Problémom býva hlavne to že hráči majú veľké očakávania avšak len máloktorí svoje ciele vedia aj naplniť. Môj výrazný úspech prišiel až tohto roku s eventom výročia FoE vtedy sa mi podarilo zvýšiť utok o viac ako 120 %. Moje úsilie začalo prinášať po dvoch rokoch aktívneho hrania ovocie Veľa hráčov potrebuje povzbudiť , informácie a hlavne trpezlivosť vydržať !
Dobrá rada pre všetkých začínajúcich stanovte si radšej menší cieľ , ktorý sa dá splniť . Bude vám rásť vaše mesto a sebavedomie
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore