• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Bug ohľadom vojakov v meste.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1751

Hosť
Hráč Blablik 21 850 bodov má v meste jedinú budovu na produkovanie vojakov a tou je výroba lukostrelcov z doby železnej. Napadol som ho s koňmi avšak keď som videl že tam má 3 bojovníkov (tank), 2 kopijníkov (doba železná všetko) a 3 lukostrelcov tak som boj prehral. Pozrel som sa ešte raz či som sa náhodou zle nepozeral ale nie. Nemá tam žiadnu budovu na výrobu tankov a kopijníkov. Prosím odvôvodnite poprípade ak to bude chyba, ktorú tento hráč využíva vo svoj prospech tak mu udeľte trest vnímaní s pravidlami. Ďakujem.
 

DeletedUser127

Hosť
Je to v poriadku ...ziskal ich z nejakej ulohy a nato nemusi mat postavenu prislusnu budovu a ked mu padnu tak samozrejme ich mat nebude uz ..aj ja mam zopar takych jednotiek bonusovych naviac a potesia :D
 

DeletedUser1751

Hosť
No to je síce pekné ale pokiaľ viem tak za tú úlohu získaš iba 2 tankov a nie 3.
 

DeletedUser127

Hosť
no jedine z ulohy ich ma a obcas je aj nahodna odmena v niektorych takze nikdy nevies...ja sa uz nepamatam kolko coho v akej ulohe je..
 

DeletedUser

Hosť
Tiez by som mal otazku ohladom poctu vojakov u hraca Brutus. V meste nema tabor polnych delostrelcov, napriek tomu som u neho narazil na 8 (osem) polnych diel kolonialnej doby. Je to mozne legalnym sposobom? Ak je to vysledok nejakej ulohy, tak OK, ale inac si to neviem celkom vysvetlit.
 

DeletedUser

Hosť
Athos mozno ich ma z nejakej misie ako odmenu to ta nenapadlo ? :)
 

DeletedUser

Hosť
To pisem v poslednej vete, ze ak je to vysledok nejakej ulohy, tak nemam namietky. I ked by som rad vedel akej :)
 

DeletedUser

Hosť
:D :D som si to neprecital cele :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore