• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Bug výstavba...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2451

Hosť
Chcel som postaviť pomník, zožralo mi to prostriedky, začala sa výstavba a potom že vnútorná chyba... Prostriedky sa nevrátili a pomník nestojí ...
 

DeletedUser

Hosť
ber to s tej lepsej stranky usetril si miesto :D :D skus pockat mne sa stava ze nieco kupim na trhu a pripise sa mi to za tristvrte hodiny
 

DeletedUser

Hosť
potkan ty poslednú dobu pekne Failuješ :D Ja sa iba smejem :D
 

DeletedUser

Hosť
Pokud se to samo neopraví za nějakou dobu, napiš na support prosím.
Díky.
 

DeletedUser

Hosť
Bug

Zdravim aj mne sa stal ten bug len ja som mynul veľa materalu na vystavbu cesty ... postavím ju za chvílu... vyskitla sa vnútorná chyba a cesta nepostavená ale prostriedky tiež nikde... tak že by sa to nejak vyrovnalo to je tak práce na 3-4 dni materialu a te som premrhal zbytočne :) diky za pomoc
 

DeletedUser

Hosť
Duan nauč sa najskôr prosím gramatiku . a potom napíš na support , možno (nikto tomu neverí) ti suroviny vrátia
 

DeletedUser

Hosť
Ja nepotrebujem písať všetko bez chýb tak sa dotoho nepleť noobko a suroviny sa mi nevrátily tak sa nestaraj do vecí do ktorích ťa nič...
 

DeletedUser

Hosť
Duan: Njn poď do mňa ty internet hero . Píšeš o probléme ktorý sa u teba objavil ale zrejme si nebol prvý komu sa to stalo kedže píšeš už do vytvorenej témy . Napriek tomu si neschopný si prečítať správu od mauriciusa o tom aby si kontaktoval support . Mimochodom prezradíš svoj herný svet a nick ? rád by som videl koľkože ciest si to mal postaviť keď to mali byť suroviny na 3-4 dni :)
 

DeletedUser

Hosť
to by ma tiez zaujmalo kolko tej cesty postavil... mozno ma iba 1 chatu a 1 masiara :) teraz som niekde pisal ze treba stavat po 1 segmente cesty aby ti nahodou zase nezobralo za napr. 25 segmentov suroviny. potom napis ci to tak slo az vieme ci to funguje
 

DeletedUser2027

Hosť
tak ludia, setrite syli na blbcov....:eek:) dusan sa pital ale netrepal p...ny... tak majte schovievavost... cloveku co sa pita treba poradit. cloveku co pise cocotiny treba argumentovat....
 

DeletedUser

Hosť
Ja som mu najskôr poradil , dokonca v 2. príspevku som mu aj povedal kde má hľadať odpoveď :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore