• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Cech NELAPSI

DeletedUser

Hosť
Pozývam skvelých hráčov do nášho cechu. Každý čo vie čo alebo kto je NELAPSI je u nás vítaný. Sme kvalitný a aktívny kolektív a pomôžeme všetkým radou, podporou. U nás má každý hráč rovnaké práva aj povinnosti. Zatiaľ máme 12 hráčov v cech a sme 16 v rebríčku, no chceme sa dostať do TOP 10 a aj ty nám v tom môžeš pomôcť. Tak neváhaj pomôžeš nám a my všetci pomôžeme tebe. Tak neváhaj a napíš mi do hry. Tešíme sa aj na teba ..... Maco111.
 

DeletedUser

Hosť
Rozšírili sme naše rady o nových a schopných členov už je nás 14. Sme hrdí na názov cechu pod ktorým hráme, lebo tak ako Slovenský upír vedel cez noc zničiť dedinu, tak mi vieme cez noc dedinu postaviť a zveľadiť. Zatiaľ máme každý tovar od Mramoru až po sklo či med. Teraz máš poslednú príležitosť pridať sa k nám bez výberu či hlasovania o prijatie do nášho cechu. Po Update sa to zmení a budeme náročnejší na vstup do našich radov. Tak neváhaj máš ešte dva dni.
Ponúkame: skúsenosti, výmeny tovaru v tvoj prospech, aktuálne info na Fórume, komunikácia cez SS a iné priority nášho cechu.

​Ešte váhaš ???
 

DeletedUser

Hosť
Ja chcem tiez ponuknut ze kto chce ist do nasho cechu som zakladatel tak nech pride na foe a napise mi
 

DeletedUser

Hosť
Mal by som zaujem o vstup do vaseho cechu. Bolo by to mozne? Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, Ponúkam vstup do nášho cechu N E L A P S I pre všetkých vašich členov v cechu. Sme 12 v rebríčku a ponúkame združovanie cechov do jedného spoločného a tým vytvorenie lepšej spolupráci a obchodovaniu. Naše pravidlá nie sú nesplniteľné sme tu hráči ktorí sa chcú baviť a ne byť závislí na tejto hre, preto je v našom cechu dobrý kolektív a napredujeme bez starostí a stresov vpred. Ak chcete k nám tak máte dvere otvorené. Ak si chcete ísť svojou cestou tak berte toto pozvanie bezpredmetné. Prajem ti veľa zdaru v hre a aj tvojím spoluhráčom. Napíš mi v hre. Maco111.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som sa tiež rád pridal do cechu. Je to možné?? Ďakujem
 

DeletedUser2302

Hosť
Od roku 2013 som v cechu Forge of Empires na A-čku, teda na Arvahale :)....
 
Hore