Preposlané Cechové boje /okná s odmenami

SKAF0

Nový člen
Čaute ľudkovia napadlo ma, že by sa mohli poriešiť v cechových bojoch tie otravné okná s odmenami. Dám 1-2 strety a zakaždým vyskočí okno "Získal si 10BV alebo Získal si úlomky". Treba to pak odkliknúť aby som sa mohol pustiť na ďalší stret. Jednak je to otravné stále to odklikávať a jednak to aj zdržuje. Keď sa bojuje proti druhému cechu o územie tak je každá ušetrená sekunda dobrá. Ďalej expedícia. Tam vyskakuje po každom strete info o tom koľko som získal bodov pre cech (zbytočné okno na odkliknutie) lebo pak kliknem na odmenu a zas vyskočí ďalšie otravné okno.

Riešenie skrz cechové boje ktoré mám v hlave je také, že tieto okná by nevyskakovali vždy keď získam odmenu za stret, ale napr. po kliknutí na územie by tam okrem ikoniek boj, vyjednávanie, budovy bola ďalšia ikonka a to napr. získané odmeny. Po kliknutí na danú ikonku by sa mi zobrazil zoznam odmien ktoré som získal za boje či vyjednávania na danom území.

Riešenie pre expedície by mohlo byť také, že vedľa ikonky "hľadanie relikvií" by bola ikonka na zobrazenie počtu bodov ktoré som získal pre cech na danej úrovni expedície, prípadne by tam mohli byť zobrazené aj odmeny. Čiže keď kliknem na truhlicu s pokladom len ma posunie na ďalší stret bez zobrazenia okna s odmenami a pak si pozriem zoznam získaných odmien na danej ikonke s odmenami.


Hrad Himeji - získané odmeny vďaka tejto VB by boli ukázané priamo v nej. Napr. po kliknutí na túto VB by v tom klasickom okne s informáciami o veľkolepej budove bola ikonka so získanými odmenami. (V CB keď získam odmenu z tejto búdky a ešte aj odmenu za stret sú to 2 okná na odkliknutie a to je fakt otravné nehovoriac o tom, že stratím zbytočne čas ktorý nás niekedy môže stáť prehraný súboj o územie).


Prípadne by sa to mohlo vyriešiť aj nejako inak. Verím tomu, že keď dáme hlavy dokopy tak sa nájde ideálne riešenie, ale tieto neustále okná s odmenami mi po tých rokoch hrania akurát tak pekne dvíhajú tlak. :-D
 
Naposledy upravené :
Hore