Preposlané Cechové Boje-Pridanie mena hráča do záznamov, ktorý ukončil sektor

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

gunis

Nový člen
Dobrý deň neviem či sa to tu už riešilo, ale napadlo mňa a aj veľa ďalších hráčov, žeby bolo dobré, keby v záznamoch z bojiska v CB bolo napísané aj to kto ukončil sektor, teda kto dal posledný boj.Osobne v tom nevidím problém, pretože keď tam môže byť kto postavil alebo zbúral, tak môže byť aj toto. Veľmi by to pomohlo, pretože nám neustále niekto skazí stratégiu tým že zavrie sektor v nesprávny čas,a ani helper nám v tom 100%-tne nepomôže.Potom by sme vedeli kto to robí či už úmyselne alebo z hlúposti. a takého hráča by sme z cechu odstránili .Som presvedčení že aj iných cechoch majú tento problem.Ďakujem,pekný deň
 

El..Profesor

Nový člen
Plne podporujem vyssie uvedeny navrh a vzhladom na komunikaciu s vedeniami inych cechov mozem potvrdit ze tuto funkciu by uvitali vsetci. Pripadne sa mozu dat tieto informacie pod specialne CB opravnenia ktore by videli len veduci ktorym vsetci doveruju a nevznikali by tak zbytocne rozpory. A aby sa vyriesil problem ked ide viacej hracov na dany sektor a teda niektory v tom mozu byt nevinne tak by sa informacia uvadzala ako posledne tri strety hraca/hracov v danom sektore a zvyrazneny by bol posledny stret.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahojte, toto je jeden z najčastejších návrhov, ktorý sa týka CB, bol už viackrát preposlaný (aj v minulom roku). Opäť som ho posunul tvorcom hry.
 

Scimia Uomo

Nový člen
Ako napad je to uplne super, ale viete si predstavit to mnozstvo dat do databazy, ktore by sa tym pridali?
Nemozno porovnavat CVC a CB, kedze v CVC sa bojuje oproti CB len malicko.
Tiez by som to uvital a uvitali by to asi vsetci, ale uz aj pri tejto pomalosti a zatazeni serverov to podla mna ani nie je mozne spravit tak, aby hra stale fungovala hratelne. Staci sa pozriet, ako to ide pomaly, ked sa otvori viac sektorov v CB naraz a bucha sa "pol mapy"...
Podla mna nam proste bude musiet stacit Helper ;-)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ahojte, toto je jeden z najčastejších návrhov, ktorý sa týka CB, bol už viackrát preposlaný (aj v minulom roku). Opäť som ho posunul tvorcom hry.
Mnohí z nás dúfajú, že bude ten návrh aj úspešne zavedený do hry. A myslím, že by stačilo aby to bolo viditeľné len pre zakladateľov a veliteľov.
 

Johnny.SK

Nový člen
Ako napad je to uplne super, ale viete si predstavit to mnozstvo dat do databazy, ktore by sa tym pridali?
Nemozno porovnavat CVC a CB, kedze v CVC sa bojuje oproti CB len malicko.
Tiez by som to uvital a uvitali by to asi vsetci, ale uz aj pri tejto pomalosti a zatazeni serverov to podla mna ani nie je mozne spravit tak, aby hra stale fungovala hratelne. Staci sa pozriet, ako to ide pomaly, ked sa otvori viac sektorov v CB naraz a bucha sa "pol mapy"...
Podla mna nam proste bude musiet stacit Helper ;-)
Je to len jeden stlpec v uz existujucej tabulke so zaznamami kde by bolo id uzivatela.. takze nic moc zataz ani zabraty priestor. Pri vypise by sa left joinol zaznam s uzivatelom pri InnoDB tabulkach tiez nizka zataz...
Existuje uz totiz zaznam v logu ze sektor bol dobity a da sa to pozriet .. pribudol by tam len nick uzivatela.
 

Scimia Uomo

Nový člen
A potom akoo by si to riesil, ked sektor ma dat niekto z koordinatorov na 159 a nejaky trepko medzitym dat 159-ty boj a koordinator to zatvori sekundu neskor. Nestaci len to, kto zavrel, ale kazdy boj by to muselo storovat a to uz nevyriesis jednym stlpcom...
 

Johnny.SK

Nový člen
No neviem ako u vas, u nas plati ze mozu ist max 155 ked bojuje sam a 150 ked bojuju viaceri. Posunutie na vyssie cislo robi len koordinator a zatvara len velenie (pokial teda neda niekomu strazenie a zatvorenie sektora na starost)
Stavalo sa ze ked 10ti klikali tak bol problem aj na 150 presne sa zastavit :) Preto rezerva.
 

ajja

Člen
Opísali ste to presne. Všetky záznamy sú potrebné pre vyhodnotenie a zobrazovať ich väčšinou netreba.
Ak by boli uložené na serveroch do začiatku nového kola CB, tak by nezabrali veľa miesta.
Bol by potrebný nový nástroj na načítanie zoznamu bojov k dátumu a času zatvorenia sektora.
Kliknutím na sektor by sa v okne zobrazil zoznam dobití vášho cechu a výberom, by sa otvorilo okno so zoznamom bojov.
Vedeli by ste zistiť kto kedy na sektore bojoval v presnom poradí.
Myslím si, že to nebude spravodlivé, lebo keď to 5 hráčov otočí za sekundu, tak kto je z nich vinní ? ( ten s najpomalším pripojením, ak to neurobil schválne )
Príklad
 
Naposledy upravené :

ajja

Člen
Neriešme dôsledky, ale príčiny.
Stačí spraviť zámok na sektor. Velitelia budú mať oprávnenie zámok ovládať. Zamknutý sektor sa bude správať 2 body pred uzavretím, ako by bol už zatvorený, vyjednávania a boje sa nebudú dať zrealizovať (poznáte to, keď sa vám zavrel sektor pred ukončením vášho útoku...). Po odomknutí veliteľom sa sektor bude dať dobiť. Bude v rukách cechu riadiť zatváranie a zavládne všeobecná spokojnosť.
 
Naposledy upravené :

Saturn

Nový člen
Dobrý deň neviem či sa to tu už riešilo, ale napadlo mňa a aj veľa ďalších hráčov, žeby bolo dobré, keby v záznamoch z bojiska v CB bolo napísané aj to kto ukončil sektor, teda kto dal posledný boj.Osobne v tom nevidím problém, pretože keď tam môže byť kto postavil alebo zbúral, tak môže byť aj toto. Veľmi by to pomohlo, pretože nám neustále niekto skazí stratégiu tým že zavrie sektor v nesprávny čas,a ani helper nám v tom 100%-tne nepomôže.Potom by sme vedeli kto to robí či už úmyselne alebo z hlúposti. a takého hráča by sme z cechu odstránili .Som presvedčení že aj iných cechoch majú tento problem.Ďakujem,pekný deň
Ja som dal návrh na možnosť označenia sektoru aj s konkrétnym nastavením počtu možných bojov oprávneným osobám. Tým by sa na sektore mohlo bojovať, využívať stroje, ale nebolo by možné bojovať viac ako to oprávnený hráč nastaví. Potom netreba hľadať vinníka a jeho pohnútky, prečo sektor zatvoril
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore