Cechové expedície

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser111

Hosť
Cechové expedície v plnom prúde..., zatiaľ sa mi však nikde nepodarilo zistiť silu iných cechov, respektíve, čo dosiahnutá sila pre cech znamená? okrem teda super zábavy ;)
 

DeletedUser1834

Hosť
Snaha hraca "koal" troska mimo misu ale snahu ocenia ti co ozaj nevedie, kde je vychod a kde zapad.

pre Nickol:
Silu cechov ziskanu v expedicii je obtiazne dohladatelne ale vedz ze mozne je. Staci sledovat den co den stav po dennej udalost (tj. po 20:00) jako to na cechovej mapke je pomenovane. Od toho cisielka odcitas zisk sektorov vlastniacich cechom, zber siene slavy, zber sialencovho laboratoria, bazaru ... proste budovy produkujucich silu a v neposlednom rade i hodnotu vyrabovanej siene slavy. Cislo co ostane je aktualna hodnota sily ktora je ziskana clenmi cechu na expedii predchadzajuceho dna.
Ziskana sila na expedicii je priratana cechu v nasledujuci den prepocitavania po 20:00 predchadzajuceho dna do 19:59 nasledujuceho dna.

Staci si odsledovat priemerny denny prirastok ale to uz po ruke treba mat i tu gulu co pouzivaju magovia na predpoved buducnosti ako i hitzone co ju lesti jak o zivot dufajuc ze zmeni minulost :eek:

Sila dosiahnuta na expedicii je akesi + pre cech a rast jeho lv na vyssiu uroven rychlejsim tempom.

Super zabavu expedicie ocenia najma prezieravi hraci co ocenia darceky za ziskanie dediniek obsadenych domorodou obranou.
Vsak moznost ziskat diamanty, nepripojene jednotky, random planiky VS-iek, premiove budovy .... no az slinky sa zbiehaju .)
 

DeletedUser4788

Hosť
Nie , nezmenim minulost ale dufam ze napomozem lepsej buducnosti ... tak isto ako co su vsetci hraci zneuziti snahov vyvojarov nejako obstat na trhu pri takej silnej konkurencii . Uz tolko toho navymyslali ze sa sami v tom tak poplietli ako sa to len dalo ! Ohromna chyba im boli CVC kedze to nemali dobre premislene . Zakladom tejto hry su body vyskumu ! A dakujuc tym CVC niekto ich pobera az tolko ze stavia alcatraz na uroven 500( velmi dobrym dokazom toho je ze znizovali body ktore hraci ziskali z ohromnych urovni alcatrazu ) ! Tak isto aj svatina mudrosti a ostatne budovy ktore rozdavaju zaklad ( body vyskumu ) tejto hry .

Hram cechove expedicie a dostal som vyrobnu budovu --- vraj levitacny vyvod :confused: ( inac som ta krasna arkt. buducnost ) -- no coment .
Dobre ze mi nedali dobytkovy ranc o_O
 

DeletedUser1834

Hosť
xehgqs.jpg


Dobra sprava,
zisk sily z expedicie bude dohladatelny ale s istym obmedzenim.
Pribudne kolonka "celkova prestiz" (filajova barvicka ) a doterajsia bude premenovana na CvC prestiz (zluta barvicka).
* poznamka: farebne odlisenie ci oramovanie je ilustrativne

Obsahom celkovej prestize bude ako uz kartinka napoveda:
- zber siene slavy / rabovanie
- zber produkcie bazaru / rabovanie
- zisk sily v cechovej expedicii
Ma to vsak hacik ! Tato hodnota je variabilna a odzrkadluje stav z predosleho dna s trvanlivostou do nasledujuceho prepocitavania (do 20:00). Po tomto case je hodnota celkovej prestize rovna hodnote cvc prestiz za predpokladu ze bazar neprodukoval silu, sien slavy mala volno, v cechovej expedicii sa nedosiahla pozadovana hodnota na udelenie sily.

Obsahom CvC prestize (na zluto barvene), bude okrem zakladnej hodnoty pre ten ktory lv cechu + sila sektorov vo vlastnictve cechu.

Tymto pocinom FoE, hracka Nickol moze kludne spavat a nocnej more zbohom davat.

Mytus, ze FoE stagnuje ci neberie ohlady pre potreby hracov je vyvrateny !
(aspon pre tento raz)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore