• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nie je chyba Cechova Expedicie odomknutie obtiaznosti

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Severus Štedrý 7

Nový člen
Zdravim, chcem odomknut dalsiu obtiaznost. Som ere zajtra a pyta to odo mna tovar z ery Oceanska buducnost.
Ale malo by pytat len tovar po moju aktualnu eru tj. zajtra.
Rovnaka chyba je aj v mobile aj v prehliadacovej verzii. dik.
 

Rhando

Aktívny člen
Úrovne v Cechovej Expedícii sa otvárajú s tovarmi z cechovej pokladne a konkrétne množstvo sa určuje podľa počtu hráčov vášho cechu a tovary Len z éry daných hráčov (v žiadnom prípade nie z nižšej). Z toho mi vyplýva, že u vás v cechu musíte mať hráča z Oceánskej Budúcnosti, preto to pýta daný tovar.

Edit: Pozrel som sa na vás a hráč martinnk25 prešiel do Virtuálnej Budúcnosti tento týždeň po začatí expedície? Pretože vtedy ešte má expedíciu ako z Oceánskej Budúcnosti, aj keď prestúpi do Virtuálnej Budúcnosti a na ďalšie kolo už to bude od vás pýtať zaplatiť tovar z Virtuálnej Budúcnosti.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore