• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Cechove boje

KOFE

Aktívny člen
Ahoj Blau, mam otazocku, kedze na bete som sa nedopatrala.

Neplanuje Inno upravit vyber cechov do lig? Nedokazem totiz pochopit, ako sa niektore cechy mohli dostat do platiny. Udajne ked neni dost platinovych cechov na 8 pre mapu, tak dolozil z nizsej, ale nezda sa mi to, lebo su 3-4 mapy na cirgarde, kde su na mape 2-4 silne cechy a zbytok je 0 bodov.

Tak bud nech hra nedoklada z nizsich (ak by bolo 10 platinovych, tak hold 2 najslabsie padnu nizsie) alebo nech sa cechy miesaju po svetoch, tak ako v expedicii.

Takto ako to je znacne obmedzuje zabavu a adrenalin z bojov.

Dakujem
 

Dealer Palino

Nový člen
Ja si myslím že to je okej ak nie je v skupine 6 a viac silnych cechov nakoľko sa potom zle bojuje si myslím. A druhý point je aj ten že musia byť asi skupiny v platinovej proporcionálne k diamantovej tj. ak sa znížia platinové mali by sa aj diamantové a to by už boli jemné pretlaky.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahoj, žiadosti o úpravu matchmakingu v CB sú jednou z častých žiadostí od hráčov vo všetkých komunitách. O prípadných úpravách v budúcnosti zatiaľ nie sú informácie.
 

KOFE

Aktívny člen
Ahoj, žiadosti o úpravu matchmakingu v CB sú jednou z častých žiadostí od hráčov vo všetkých komunitách. O prípadných úpravách v budúcnosti zatiaľ nie sú informácie.
Na jednu stranu to je asi problem na vsetkych svetoch, takze je "smutne" ze Inno nedalo aspon informaciu, ze sa tomu povenuje. CB skvelo osviezilo FoE, kedze CvC sa neda hrat na mobile.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Stačí urobiť podľa mňa novú ligu ULTRAPLATINOVU. Vstup do nej by mal byť náročný, no odmeny len minimálne dvihnute teda v platine je 10 BV v novej by bolo 12 BV no ťažšie by sa získavali
 
Hore