Chyba alebo naschvál??

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5785

Hosť
tak neviem, teraz to uz mam v pohode aj bez odhlasenia...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5918

Hosť
mne to cez mobil ukazuje presne takto isto zle , takze chaba je niekde inde velebnosti ;)
 

DeletedUser5918

Hosť
ups , uz je to ok , ale este vsera som to videl vsetko biele :D
 

DeletedUser5785

Hosť
update:
chyba sa mi objavovala po urcitych ukonoch a mizla po restarte aplikacie. Po odinstalovani a nainstalovani celej aplikacie sa problem neobjavuje.
 

DeletedUser5926

Hosť
Neznesieme pravdu a kritiku, keď musime mazat komenty? To ma rovno zablokujte. Ste trapny ako stierac na ponorke a tym, ze zmazete koment nezmenite, ze programatory su mantaci. Inak okrem mnohych chyb a tej co sa tu popisuje je problem aj s dotikom. Na 10" tablete ustreleny o cca pol centimetra.
 

DeletedUser5683

Hosť
My tu riešime problémy s hráčmi a nevenujeme sa urážaniu jeden druhého, ako to presadzuješ ty na fóre, takže pravdu nemáš a na kritiku právo samozrejme máš, ale na konštruktívnu.
 

DeletedUser

Hosť
#Caprik čo sa ako rozčuľujem ja nerozumiem ak je to na môj príspevok kde sa pýtam či to je naschvál alebo nechtiac? Vieš udržiavať takúto online hru a všetky aktualizácie není moc ľahké skus si len udržať jednu stránku... problém ide s tvojej strany a treba ho riešiť na saporte nie tu nadávať na vývojárov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore