chybaju medaily

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím včera som vyhral pvp turnaj a ešte mi neprišla žiadna medaila. Ale keď som ho vyhral pred update tak som mal medaily hneď. Je to nie aká chyba alebo čo s tým je?
 

DeletedUser3

Hosť
Je mozne ze vam ich len nezobrazuje ale su tam? skusali ste ich "pouzit"?
 

DeletedUser

Hosť
Áno skúšal som ich použiť keďže som sa dočítal na cz fórum že vraj sa iba nezobrazujú ale použiť sa dajú ako tu píšeš ale stále nič.
 

DeletedUser

Hosť
Mne napríklad v pravo hore zobrazuje 10 medailí, ale v rebríčku ich nemám. Neviete prečo? A nezarátalo mi ani medaile s pred aktualizácie.
 

DeletedUser26

Hosť
možno si tie z pred aktualizácie už utratil za rozšírenie
 

DeletedUser3

Hosť
Medaile sa naozaj spravaju podivne, avsak uz sa pracuje na naprave.
 

DeletedUser

Hosť
Áno utratil som ich, ale prečo ich nemám v rebríčku? Alebo je to tak, že ak ich chcem mať v rebríčku nesmiem ich utratiť a naopak?
 

DeletedUser

Hosť
To mi je jasné, ale po pár týždňoch by som to už celkom čakal.
 

DeletedUser116

Hosť
jaaj tak potom to uz je ina vec...aj tak sa pisalo, ze na oprave sa pracuje...neboj, dockas sa
 

DeletedUser26

Hosť
Áno utratil som ich, ale prečo ich nemám v rebríčku? Alebo je to tak, že ak ich chcem mať v rebríčku nesmiem ich utratiť a naopak?

momentálne je to nastavené tak, že v rebríčku máš len tie "voľné" čo si neutratil

a aj to neaktuálne...ja už mám od včera večera iný počet a stále tam mám ako v čase updatu
 

DeletedUser98

Hosť
no ja mám vyše týždna 20 medailí a nefigurujem nikde...takže ten rebríček asi veľmi aktuálny nie je...nepríde mi, že len dvaja či koľkí sú tam, majú 20 medailí...podla globálneho rebríčka podla počtu hráčov nás musí byť o hodne viac...kedže medaile sa nedajú minúť na nič iné len na rozšírenie mesta a už na druhé políčko ich treba 50 tak je jasné že to nemá nik kam utrácať až do toho počtu. možno tu má niekto aj 49 :)).
 

DeletedUser

Hosť
tie medaili su naozaj hrozné, chýba mi ich 13 (zatial) a fakt dufam ze sa ich raz dockam....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore